Polemik & Kulis
30 Tem 2021 10:48 Son Güncelleme: 30 Tem 2021 22:00

TV100 hangi tecrübeli isimle anlaştı? Usta gazeteci ekranlara geri dönüyor!

İş insanı Necat Gülseven'in sahibi olduğu 3N Medya'nın haber kanalı tv100 yeni bir ismi kadrosuna kattı.

TV100’ün yeni yüzü tecrübeli gazeteci ve televizyoncu Kerem Kırçuval oldu.

Kerem Kırçuval bugüne dek Ahu Özyurt’un sunuculuğunu ve moderatörlüğünü yaptığı 10’dan 12’ye isimli programı sunacak. Ahu Özyurt ise kanal akşam kuşağında programlarına devam edecek.

TV100, KEREM KIRÇUVAL'I YAYINLADIĞI VİDEO İLE DUYURDU

TV100, Kerem Kırçuval'ın kadroya dâhil olduğunu yayınladığı video ile duyurdu. Videoda, ''Deneyimli haberci ve televizyoncu. Siyaset, ekonomi, dış politika ve gündeme dair ne varsa, uzman konuklarıyla o konuşacak. 10'dan 12'ye bundan böyle gazeteci Kerem Kırçuval'ın sunumuyla ekrana gelecek.'' ifadeleri kullanıldı.

İşte TV100'ün yayınladığı o video;KEREM KIRÇUVAL KİMDİR?

1972 Malatya doğumlu. Gazeteciliğe Malatya’da başladı. Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nü bitirdi. Sırasıyla Meydan Gazetesi, Akis, CTV’de çalıştı. Daha sonra Kanal D, ATV ve Show TV’de muhabirlik ve yöneticilik yaptı. TRT Türk’ün kuruluşunda etkin görev aldı. One Haber Ajansı ve Kuzey Haber Ajansı’nın Yayın Yönetmenliği görevini yürüttü. Dünyamız Detay, Gümüş Hilal, TRT Dünya Raporu gibi programları hazırladı. TRT Türk’te “10 Numara” isimli haftalık spor programında yorumculuk yaptı. Kırçuval, son olarak Gazete Pencere'nin yazar kadrosuna dahil olmuştu.