Polemik & Kulis
27 Ara 2013 09:54 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 15:50

Sevilay Yükselir'den bomba iddia: O savcı beni ayağına çağırıp tehdit etti!

İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Turan Çolakkadı tarafından soruşturma dosyası elinden alınan Savcı Muammer Akkaş hakkında yeni iddialar ortaya atıldı.

Sevilay Yükselir'den bomba iddia: O savcı beni ayağına çağırıp tehdit etti!
17 Aralık'ta patlak veren rüşvet ve yolsuzluk soruşturmasında adı altında gerçekleştirilen operasyonda ikinci dalgayı gerçekleştirmek isterken yaptığı hukuk dışı işlemler sebebiyle İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Turan Çolakkadı tarafından soruşturma dosyası elinden Savcı Muammer Akkaş hakkında yeni iddialar ortaya atıldı. Sabah'ın haberine göre savcının Sabah gazetesi yazarı Sevilay Yükselir'i de tehdit ettiği ortaya çıktı.

Sabah Gazetesi yazarı Sevilay Yükselir, İstanbul Başsavcısı Turan Çolakkadı'nın bugünkü basın açıklamasında sert bir dille eleştirdiği Muammer Akkaş ile ilgili çok önemli bir açıklamada bulundu.

Başsavcı Çolakkadı'nın medyanın telkinleriyle iş yapıyor diyerek eleştirdiği ve 17 Aralık Operasyonu'nun ikinci dalgasıyla ilgili dosyayı elinden aldığı Savcı Muammer Akkaş'ın önce Sabah gazetesi yazarı Sevilay Yükselir'i tehdit ettiği ortaya çıktı.

YÜKSELİR: "SAVCI AKKAŞ BENİ TEHDİT ETTİ"

Sevilay Yükselir Twitter üzerinden olay savcı ile Muammer Akkaş ilgili gündemi sarsacak bilgiler verdi.
Yükselir, 7 Şubat'ta Sabah gazetesinde yayımlanan bir yazısı sebebiyle Savcı Akkaş'ın kendisini ofisine çağırarak tehdit ettiğini dile getirdi.

Haberin devamını okumak için tıklayınız.