Polemik & Kulis
13 Tem 2020 20:04 Son Güncelleme: 14 Tem 2020 09:23

Emekli albaydan Habertürk'e sert sözler: 'Ülkenin bugün geldiği durumda katkınız var '

Emekli Deniz Kurmay Albay Ali Türkşen, 15 Temmuz programı için Habertürk TV'den arandığını ve katılmak istemediğini söylediğinde telefonu kapattıklarını açıkladı.

Emekli albaydan Habertürk'e sert sözler: 'Ülkenin bugün geldiği durumda katkınız var '

Kardak kahramanı ve Balyoz davası mağdurlarından Emekli Deniz Kurmay Albay Ali Türkşen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Habertürk TV'nin yıl dönümü yaklaşan 15 Temmuz darbe girişimi için yapılacak olan canlı yayını için arandığını ve katılmak istemediğini belirttiğini söyledi.

Türkşen, ikinci kez arandığını ve katılmama nedeninin sorulması üzerine “Ülkenin bugün geldiği duruma olan katkılarınızdan dolayı” yanıtını verdiğini ifade ederek “O sizin şahsi fikriniz” cevabını aldığını ve telefonun kapatıldığını söyledi. Türkşen "Bir şey söylemeye de gelmiyor" dedi.

Ali Türkşen, "Habertürk TV’den aradılar, 15 Temmuz için canlı yayına. “Katılmak istemiyorum,” dedim. İkinciye aradılar, “Neden?” diye. “Ülkenin bugün geldiği duruma olan katkılarınızdan dolayı,” dedim. “O sizin şahsi fikriniz,” dediler, kapattılar telefonu. Birşey söylemeye de gelmiyor." ifadelerini kullandı.