Polemik & Kulis
24 Ara 2014 09:31 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 17:00

Tuğçe Kazaz twitter'dan veryansın etti: Senin IŞİD'den farkın ne?

Namaz açıklamalarıyla gündeme gelen Tuğçe Kazaz, kendisini eleştirenlere Twitter'dan cevap verdi.

Esra Elönü'nün Araf'ta Sorular programına katılan Tuğçe Kazaz yaptığı açıklamalarla gündeme oturdu. Kazaz'ın özellikle namazla ilgili yorumları Twitter'dan tepkilere neden olunca Kazaz yeni bir çıkış yaptı.

Twitter hesabının hacklenmek istediğini söyleyen Tuğçe Kazaz, yine Pensilvanya'ya yüklendi.

TWİTTER'DAN ELEŞTİRİLERE CEVAP

Kendini eleştirenlere zehir zemberek açıklamalarda bulunan Tuğçe Kazaz,"Twitterımı ele geçirmek isteyenler görmüşlerdir ki verilen numarayı ben kullanmıyorum. Boşuna aramanıza gerek yok. Söylediklerim kime neden dokundu da zorbaca hesabımı hackliyorsunuz. Senin ISID den farkın ne?
Tam da programda söylediğim gibi haçlı zihniyetinin güdülen kalıntıları. Artık sıkılmadınız mı insan zihinlerinin putlaştırdığı Atatürk'ü kendi çıkarlarınıza alet etmeye. Yaşasaydı önce sizi yok ederdi herhalde.

''PENSİLVANYA İLE BİRLEŞEN LAİKLER''

Cahiliye döneminde gelen peygamberimiz (S.A.V) putları kaldırdı ama 21. Yüzyılda modernize ettiğiniz putlarınızdan sıkılmadınız mı? Sizi gidi Amerika'nın güdümün de olan pensilvanya ile birleşen Antidemokratik laikler.

''TÜRKİYE'NİN PAÇASINDAN TUTUP AŞAĞI ÇEKMEKTEN VAZGEÇİN''

Bana Dünya'nın dört bir ya ondan Linç kampanyası başlatan anti demokratik laikler mahalle baskısının timsalleri gibisiniz. Türkiye gelişmekteyken paçasından tutup aşağı çekmekten vazgeçin. Var olmadığınız kimlik ezikliklerinizi birde laiklik adı Altın'da ortaya çıkarıp insanları kandırmaya çalışmıyormusunuz.

''BENİM SÖZÜM SÜRÜNGENLERE''

Ama herseye rağmen bu linç kampanyasının karşısında gerçek iman sahiplerinin desteğine saygılarımı sunuyorum. Benim hedef aldığım laiklik değil, herkesten daha çok laikliği savunurum benim sözüm laikliği çıkar ilişkileri için kullanıp yerlerde süründüren sürüngenlere, zaten onlarda kendini muhattap Alıp cevap veriyorlar. Ayrıca Namazın gizli kılınması gerektiğini savunanlara soruyorum bu kadar gizli olsa niçin camide cemaat ile kılınır. " dedi.