Polemik & Kulis
29 Haz 2015 16:52 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 17:41

Şok iddia! Aytunç Altındal ölmedi, öldürüldü!

Gazeteci-yazar Mehmet Ali Bulut, kanser hastalığı nedeniyle hayatını kaybettiği açıklanan Aytunç Altındal’ın aslında öldürüldüğünü iddia etti.

Tarih ve politika alanında faaliyet gösteren, dinler, felsefe ve gizli örgütler alanında birçok makale ve kitap yazan Araştırmacı - Yazar Aytunç Altındal geçtiğimiz yıllarda şüpheli bir şekilde hayata veda etmişti.

Kanser hastalığı nedeniyle hayatını kaybettiği açıklanan Altındal’ın yakınları gizli güçler tarafından zehirlenerek öldürüldüğünü iddia etmişti. Konuyla alakalı konuşan Mehmet Ali Bulut da Altındal’ın ölmediğini ve öldürüldüğünü söyledi.

“BU ÜLKENİN METAFİZİK İSTİHBARATA İHTİYACI VAR”

Ülke TV’de Esra Elönü’nün hazırlayıp sunduğu Arafta Sorular programına konuk olan Gazeteci Yazar Mehmet Ali Bulut, ölümü şüpheli olan Aytunç Altındal hakkında şunları söyledi;

“Aytunç Altındal öldürüldü. Bu dönemde dikkat edin; sindirim sistemi, safra ve karaciğerle çok insan kaybettik. Çünkü en rahat karaciğer üzerinde bloklanıyorlar”. Kendisinin de saldırıya uğradığını belirten Bulut, metafizik istihbaratın önemine değindi; “Benimki de karaciğerdi. Bu yüzden çıktığım bütün programlarda insanlardan dua istedim. Kitlesel dualar yaptırdım. Bu yolları en çok anlatanlardan birisiyim. Yani insanlara bu noktadan nasıl saldırıldığını en etkili yerlere kadar anlatıyorum. Bu işle meşgul olanlara söylüyorum. Bakın şöyle şöyle yöntemler var. Bu yöntemlere karşı bu ülkenin, kendi insanını yetiştirmesi lazım. Metafizik istihbarat kullanılıyor. Bu ülkenin de metafizik istihbarata ihtiyacı vardır. Bunları bilmek gerekiyor