Polemik & Kulis
14 Mayıs 2018 12:56 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:12

Show TV'ye Atv'den transfer! Hangi başarılı isim kadroya katıldı? (Medyaradar/Özel)

Show Haber'in kadrosuna atv'de ilgi çeken haberlere imza atan başarılı bir isim katıldı.

Show TV'ye Atv'den transfer! Hangi başarılı isim kadroya katıldı? (Medyaradar/Özel)
Genel Yayın Yönetmeni Ramazan Kurnaz ve 11 ekip arkadaşının Kanal D'ye transfer olmasının ardından yeni bir oluşum içerisine giren Show Haber kadrosunu güçlendiriyor.

Show Haber kadrosuna son olarak Atv'de hareketli ve kendine özgü anonslarıyla tanınan Tuğba Sodekoğlu katıldı.

İbrahim Sadri ile Haftasonu haberlerine canlı yayınlar da gerçekleştiren Sodekoğlu Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu.

Mesleğe 2012 yılında CNN Türk'te yaptığı stajla adım attı.2013 yılında Atv Haber'e transfer olan Sodekoğlu 5 yıl boyunca dikkat çeken yaşam haberlerini sundu.

27 Temmuz 2017 tarihinde İstanbul'da görülen aşırı sağanak yağış ve dolu sırasında ATV canlı yayınında gözünü açamadan ve ayakta duramamasına rağmen yayına ve bilgi vermeye devam etmesiyle hafızalara kazındı.Başarılı isim Atv'den ayrılığını sosyal medya hesabından böyle duyurdu:

"Ve veda vakti.. Önce birbirinden güzel dostluklar biriktirdiğim için sonra da başında olduğum yolda emeklemeyi sonra da minik minik adımlar atmayı öğrettiği için çok şey borçluyum.. Bugün Atv’de son günümdü.. Emeği geçen büyüklerime, bana destek olan herkese sonsuz teşekkürler"