Polemik & Kulis
05 Ara 2019 13:37 Son Güncelleme: 05 Ara 2019 13:41

Saray'daki CHP'li kavgasında yeni perde! Talat Atilla'dan zehir zemberek sözler!

Türkiye'nin 1 hafta boyunca gündemini meşgul eden 'Saray'daki CHP'li olayında yeni bir gelişme yaşandı. Adı, Rahmi Turan tarafından 'kaynak' olarak açıklanan Talat Atilla, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Gazeteci Rahmi Turan'ın 'Külliye'ye giden CHP'li' iddiasındaki kaynağı olarak açıkladığı gazeteci Talat Atilla sosyal medya hesabından yeni açıklamalarda bulundu.

Turktime.com Yönetim Kurulu Başkanı Talat Atilla gündemi günlerce meşgul eden Külliye'ye giden CHP'li iddiasının ardından Twitter hesabından açıklamalarda bulundu.

Atilla paylaşımlarında şunları yazdı:

"CHP'de aslında ne oldu? ' sorusunu soracak, araştıracak kadar yüreği olmayan... Bana alçakça 'Mit'in kontrolünde mi? ' iftirasını atan... Bu alçak iftiranın peşinden giden EĞRİ/DOĞRU alçaklardan
Bazı ünlü gazeteciler ve siyasetçilerden aldıkları talimatla Bana tv, gazete ve sosyal medyada alçakca saldıranlardan...

Geçmiste beni tehdit ettigi belgelendigi halde, Zekeriya Öz tarafından hakkında soruşturma dahi açılmayan...

Bu olay vesilesi ile bana alçakca entrikalar kurmaya devam eden eski vekilden mahkeme ve yazı yoluyla hesap sormayan namerttir... Allah'ın haklı olan kuluna kafi olduğunu hepiniz göreceksiniz!