Medya Günlüğü
29 Ağu 2018 12:24 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:49

Özay Şendir'den olay iddia! Ünlülere 1 milyon öneren bu tip...

Sosyal medya hesaplarının altına yazılan 'bir gece bir milyon' mesajı ünlü kadınları isyan ettirdi.Bu olay son olarak BKM oyuncusu Ayça Erturan'ın başına geldi.

Özay Şendir'den olay iddia! Ünlülere 1 milyon öneren bu tip...
Milliyet yazarı Özay Şendir 'Bir gece bir milyon dolar' meselesine ilişkin bir köşe yazısı kaleme aldı. Son günlerde sıkça karşımıza çıkıyor ünlü kadınların sosyal medyadaki isyanları...

Şendir parası olan bir grubun İnstagram'ı kasap dükkanı gibi kullandığını söyledi ve arkadaşlarının başından geçenleri köşesinde anlattı.

"Kadınlara 1 milyon dolar ya da 1 milyon euro öneren tipe gelince, onlarınki tahminen bir şantaj girişimi." diyen yazar yazısını şu sözlerle tamamladı:

Es kaza birisi bu ahlaksız teklife olumlu şekilde dönse, seni ifşa ederiz diye şantaj yapacak, para ya da seks isteyecekler karşılığında...

İşte Özay Şendir'in bugünkü yazısından o bölüm:

Ünlü ya da güzel kadınlara sosyal medya hesabından ulaşıp, bir gecelik ilişki, daha doğrusu bir gece seks yapmak için para teklif eden Azeri bir iş insanından söz ediliyor.

Şu ana kadar böyle teklif aldığı bilinen en ünlü iki örnek, Özge Borak ve Ayça Erturan oldu.

Böyle biri gerçekten var mı, hiç emin değilim.Daha doğrusu, böyle biri var da, Azeri bir iş insanı ya da bir gece için milyon dolar ya da euro verebilecek biri olduğunu sanmıyorum. Olaya şüpheyle yaklaşan ve “Reklam bu iş” diyenler var.

Yok öyle değil mesele... İstanbul’da çeşitli etkinliklerde tanıtım mankeni olarak çalışan bir arkadaşım var. Bazen iş bulamaz, bazen alacaklarını tahsil edemez, kutu kadar bir evde yaşar ve sosyal medya hesabına gelen ahlaksız teklif mesajlarına bakarak, gözyaşı döker.

Bir başka sanatçı arkadaşım var, bir sürü tip de ona eserleriyle ilgilenme bahanesiyle yaklaşır, saçma sapan tekliflerde bulunur. Yani parası olan bir grup adam, Instagram’ı kasap dükkanı gibi kullanmaya çalışıyor, bu doğru.

Kadınlara 1 milyon dolar ya da 1 milyon euro öneren tipe gelince, onlarınki tahminen bir şantaj girişimi.

Es kaza birisi bu ahlaksız teklife olumlu şekilde dönse, seni ifşa ederiz diye şantaj yapacak, para ya da seks isteyecekler karşılığında...