Polemik & Kulis
03 Mayıs 2019 09:20 Son Güncelleme: 03 Mayıs 2019 09:37

'Oyuncu bozuntusu' deyip set çalışanlarına yaptıklarını anlattı!

Oyuncu Gonca Vuslateri, geçtiğimiz hafta havalimanında bir görevliye hakaret eden Funda Esenç'e sosyal medyadan tepki göstermiş, sonrasında bir takipçisinin tepkisiyle karşılaşmıştı. Ünlü oyuncuya YouTuber Oğuzhan Uğur'dan da tepki gecikmedi.

Oyuncu Gonca Vuslateri, İstanbul Havalimanı'ndaki bir kadın yolcunun çalışan personele ağır hakaretlerde bulunması olayına tepkisini şu sözlerle göstermişti:

''Havaalanında yaşanan olaydan dolayı görevli arkadaştan ben bile gidip özür dilemek istedim... Bir insanı (kadını) kalçasıyla davranışıyla toplum içerisinde küçük düşürme girişimi saldırıdır ve özlük haklarımıza yapılmış linçtir. Suçtur bu. Terbiyesizlik az kalır''

"SOSYAL MEDYADAKİ İKİ YÜZLÜLÜK..."

 Vuslateri'nin takipçi ise şu sözlerle tatsız bir anısını paylaştı:

''Karşılamada çalıştığım bir ödül töreninde listede isminizi hemen bulamadım diye beni azarlayıp elimden listeyi çekip alan da sizdiniz oysa ki... 1 ay kadar belki oluyor... Sosyal medyadaki bu iki yüzlülük gerçekten çok üzücü. Aslında bu kadar duyarlı ve sabırlı biri değilsiniz siz de''

KÜFÜRLER EDEREK AĞLATTI

 YouTuber Oğuzhan Uğur ise iddiaları bir üst noktaya taşıyarak, Vuslateri'nin rol aldığı filmin setinde 2 reji çalışanı ve 1 makyöz kıza küfürler ederek ağlattığını söyledi.

Ünlü oyuncunun kendi videosunu "Böyle iğrenç bir şey görmedim" notuyla paylaştığını belirten Uğur, "Ben gördüm" diyerek Vuslateri'nin sette çalışan kızlara yaptıklarını anlattı.

Uğur, şu ifadeleri kullandı: "Aynı sette çalıştık. Bir tabure gelmedi diye 2 tane reji kızı, 1 makyöz kızı ağlattı biliyor musun. Ama nasıl ağlattı... Nasıl küfrediyor biliyor musun kızlara. Havaalanındaki o olaya duyar kasan oyuncu bozması var ya..."