Polemik & Kulis
01 Nis 2019 15:48 Son Güncelleme: 01 Nis 2019 17:28

İrfan Değirmenci’nin yeni kanalı belli oldu! (Medyaradar/Özel)

Kanal D’den 2017 yılında olaylı bir şekilde gönderilen İrfan Değirmenci’nin yeni kanalı açıklandı.

İrfan Değirmenci’nin yeni kanalı belli oldu! (Medyaradar/Özel)

Kanal D'de sabah programı yaparken referandumda ‘Hayır’ oyu vereceğini açıkladığı için kovulan İrfan Değirmenci'nin yeni kanalı belli oldu.

ANA HABERLERİ SUNACAK

2017 yılında yaşanan ayrılığın ardından bir süre sosyal platformlarda projeler yapan Değirmenci, Halk TV ile anlaştı.

Usta televizyoncunun bundan böyle Halk TV’de ana haber bülteni ile ekrana geleceği öğrenildi.

İRFAN DEĞİRMENCİ PAYLAŞTI

Değirmenci kişisel instagram hesabından bir paylaşım yaparak, “Dostlar bir haberim var size. Bu akşamdan itibaren Halk Tv Ana Haber Bülteni bana emanet. Güveninize layık olmak için yine elimden geleni yapacağım. Söz. Bu akşam 18’de tarihi dönüşümü ve sandık baharını izlemek üzere Halk Tv ekranına davetlimsiniz” ifadelerini kullandı.

İRFAN DEĞİRMENCİ KİMDİR?

3 Kasım 1977 tarihinde dünyaya gelen İrfan Değirmenci aslen Antalyalıdır. Ortaokul ve lise eğitimini TED Ankara Koleji‘nde okuduktan sonra üniversite eğitimini Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde bitirmiştir.

İrfan Değirmenci, Ocak 1996 yılında Ankara Ostim TV'de televizyonculuğa başladı ve burada 3 yıl çalıştı. İlk canlı yayınlarını 19 yaşında yapan İrfan Demirci, 25 Ekim 1999 tarihinde Ali Kırca ekibine katılarak atv'ye geçti. Eylül 2005 tarihinde Mehmet Ali Birand‘dan gelen teklifte Kanal D'ye geçti. 30 Haziran 2007 tarihinde Fox TV'ye geçti ve Çalar Saat Programı'nı 1 Nisan 2010 tarihine kadar sundu.

İrfan Demirci, daha sonra Kanal D ekranlarına geri döndü ve 3 Mayıs 2010 tarihinden itibaren uzun süre bu ekranda kaldı.