Polemik & Kulis
28 Eki 2018 20:17 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:56

Gel Konuşalım programından 'şiddetli' ayrılık! Ünlü sunucu Hakan Ural'ı suçladı...(Medyaradar/Özel)

TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Gel Konuşalım programında flaş bir gelişme yaşandı.

Gel Konuşalım programından 'şiddetli' ayrılık! Ünlü sunucu Hakan Ural'ı suçladı...(Medyaradar/Özel)
TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve yorumculuğunu Hakan Ural, Nur Tuğba Algül ile Esra Eron'un yaptığı Gel Konuşalım programında şok bir ayrılık yaşandı.

Seda Akgül'ün ayrılması üzerine programa 3 ay önce dahil olan ünlü sunucu ve manken Esra Eron ayrılma kararı aldı.

Esra Eron ayrılma gerekçesini Instagram hesabının hikayeler bölümünde 'zehir zemberek' bir açıklamayla duyurdu.

Eron 'kadına şiddete hayır' etiketiyle paylaştığı açıklamasında isim vermeden programın diğer sunucusu Hakan Ural'ı kendisine 'psikolojik şiddet' uygulamakla ve 'nezaketsizlikle' suçladı. 

İşte Esra Eron'un o açıklaması:

3 ay önce katıldığım gel konuşalım programından yayın sırasında kendi fikrimi beyan etme ,hür düşüncemi söyleme ve farklı görüşte olduğum konularda partnerimden aldığım saygı sınırları dışında hiçbir yayıncılık etiğine sığmayan yüksek egolu davranışların bana daha fazla zarar vermemesi açısından programdan ayrılma kararı aldım.3 senedir benim için bir aile olan tüm tv 8 çalışanlarına ve ekibine teşekkür ederim.Kadınların ezilmediği kadına psikolojik şiddettin olmadığı kadına daha fazla nezaketin olduğu ve bu alt yapı ile yetişmiş bireylerin çoğaldığı bir Türkiye diliyorum. Başta Sevgili patronum Acun ılıcalı ve tüm ekip arkadaşlarına bana destekleri için sonsuz teşekkür ederim.Beni her sabah evine konuk alan izleyicilerimede sonsuz sevgiler #kadınaşiddetehayır

ESRA ERON KİMDİR?

Sunucu, manken ve oyuncu Esra Eron, 1980 yılında İzmir’de dünyaya geldi. 2002 Miss Turkey Güzellik yarışmasında üçüncü olan Esra Eron, aynı yıl içinde Miss Europe yarışmasında da üçüncü oldu. Fenerbahçe Spor Kulübü'nün eski başkanlarından Metin Aşık'ın oğlu Murat Aşık ile 2008 yılında nikah masasına oturdu. 2010 yılında Alya isminde bir kız çocuğu dünyaya getiren Esra Eron, 5 yıllık eşi Murat Aşık'tan 2013 yılında boşandı. Kiralık Aşk (Feryal Tümen),  Hırsız Var! (Begüm) ve  Çatıdaki Kız gibi ekran projelerinde yer alan Esra Eron, Türkçe yanı sıra İngilizce ve Fransızca da bilmektedir. Magazin programlarının sunuculuğunu yapan Esra Eron, 2018 yılında gündüz kuşağı programı Gel Konuşalım ekibine dahil oldu.

MEDYARADAR/ÖZEL