Polemik & Kulis
27 Tem 2018 16:47 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:46

Fatih Terim ve 'Kebapçı Selo' kavgasında ifadeler ortaya çıktı: Önce yumruk attım, sonra tokatladım

Çeşme Alaçatı'da dönemin A Milli Takım Direktörü Fatih Terim ile kavga eden kebapçı Selahattin Aydoğdu'nun ifadeleri ortaya çıktı.

Gazeteci Atilla Türker, ulaştığı her iki ismin de ifadelerini yazdı. İşte o kavgada yaşanan olaylar ve verilen ifadeler;

Fatih Terim'in ifadesi:

"Evime misafir geldiğinde ücretiyle kebap yapmak suretiyle hizmet aldığım, beni gördüğü yerde 1m uzaktan önünü ilikleyip müsaade almadan masaya oturamayan ve bu surette tanıdığım Selahattin Aydoğdu isimli şahsı sorunu çözmek ve tarafları uzlaştırmak için aradım.

Kendisi telefonda bana bu konunun beni ilgilendirmediğini söyledi ve akabinde 'Erkeksen buraya gel, gelmeyenin anasını s........' diyerek telefonu kapadı. Bunun üzerine ana gibi kutsal bir varlığa edilen bu galiz küfür nedeniyle çok sinirlendiğimden kendisini iki defa aradım fakat telefonlarımı zannediyorum korkudan açmadı. Bunun üzerine yanımda damatlarım ile arabaya atlayarak 3 saatte Alaçatı’daki dükkana gittik.

Ben Selahattin Aydoğdu isimli şahsın dükkanının kapısındaki ortak alana gittim ve 'Beni çağırıyordun Selo, geldim' dedim. O benim oraya geleceğimi tahmin etmediğinden beni görünce korktu ve panikleyerek ‘Hocam müşteriler var, isterseniz içeride konuşalım' dedi.

Bunun üzerine Selahattin Aydoğdu'ya önce yumruk attım ve hemen sonra da kendisini tokatladım."

Selahattin Aydoğdu'nun ifadesi:

"Fatih Terim, damatları ve ismini bilmediğim biri ile gelerek, 'Ben geldim' dedi ve bana saldırdı, yumruk attı. Bana yumruk atan, darp eden ve hakaret eden Fatih Terim'den davacı ve şikayetçiyim. Benim bu yaşanan olaylardan dolayı iş yerimin imajı zedelenmiştir. 25 yıllık prestijimi olumsuz etkilemişlerdir, bu konuda da davacıyım."

Fatih Terim’in damadı Volkan Bahçekapılı: "Kayınpederimin, Selahattin Aydoğdu'yu tokatlaması dışında başkaca bir olay yaşanmamıştır"

Aşcı Deniz Horoz: "Özellikle Selahattin Aydoğdu isimli şahsa vurmak için sandalyeyi almadım. Kargaşa esnasında sandalye ile istemeden de olsa bu şahsa vurmuş olabilirim, hatırlamıyorum"