Polemik & Kulis
23 Eki 2018 12:38 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:56

Bülent Arınç'tan eski Akit yazarına sert yanıt! Çamur, çirkef, irin, kişiliksiz...

Eski Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Bülent Arınç, eski Akit yazarı Mehtap Yılmaz'ın kendisi için ileri sürdüğü iddialara cevap verdi.

Bülent Arınç'tan eski Akit yazarına sert yanıt! Çamur, çirkef, irin, kişiliksiz...
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski Başkanı Bülent Arınç, dün sosyal medyadya düşen "Yanında çalışan bir kadını hamile bıraktı ve çocuğu oldu ancak çocuğuna da sahip çıkmadı iddiasına cevap verdi. Arınç, iddiayı gündeme getiren eski Akit yazarı Mehap Yılmaz için, "çamur üslubu ve çirkefliği karakter haline getirmiş, kendi fantezi dünyasında yaşayan, ağzından irin damlayan" ifadelerini kullanıp dava açacağını söyledi. 

Bir süre önce Yeni Akit gazetesiyle yolları ayrılan Mehtap Yılmaz, Twitter’da Bülent Arınç’la ilgili olarak birtakım iddialarda bulundu. Arınç, kendisine yönelik ağır ithamlarda bulunan Yılmaz’a Twitter’dan şöyle verdi;

“Çamur üslubu ve çirkefliği karakter haline getirmiş, kendi fantezi dünyasında yaşayan, ağzından irin damlayan, çirkin iftiralarla beni hedef alan ilkesiz, kişiliksiz şahıslarla yargı önünde hesaplaşacağım.

Hamd olsun yıllardır siyasi arenada ve toplum önünde özel hayatı, aile yaşantısı ve fikirleri didik edilmiş; sonucunda güzel ahlaktan, güzel örneklerden başka hiçbir şey bulunamamış bir insanım. Böylesi edepten, ahlaktan nasipsiz kişilerin iftirası benim üstüme yapışmaz. Dostlarımız ve sevenlerimiz müsterih olsunlar.”