Polemik & Kulis
17 Mar 2020 21:52 Son Güncelleme: 17 Mar 2020 23:27

Özlem Gürses ile Sevilay Yılman Twitter'da atıştı!

Habertürk yazarı Sevilay Yılman ile koronavirüs tehdidine dair merak edilenlerin konuşulduğu CNN Türk'teki programa konuk olarak çağrılmasına tepki gösterdiği gazeteci Özlem Gürses Twitter'da atıştı.

Özlem Gürses ile Sevilay Yılman Twitter'da atıştı!

Habertürk yazarı Sevilay Yılman, Dünyayı saran koronavirüs tehdidine dair merak edilenlerin konuşulduğu CNN Türk ekranlarında yayınlanan Tarafsız Bölge programına gazeteci Özlem Gürses'in konuk olarak çağrılmasına tepki göstermişti.

Yılman, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Bilim Kurulu Üyesi Prof.Ateş Kara, Kellepaçacı Canan Karatay’a rating nedeniyle karşı anladık! Peki Özlem Gürses? O niye var? O da #coronavirüs konusunda bir otorite falan da haberimiz mi yok? Farkında mısınız bilmiyorum ama bu iş iyice zıvanadan çıktı!" ifadelerini kullanmıştı.

Yılman'ın bu tepkisine gazeteci Özlem Gürses sosyal medya hesabından imalı bir yanıt verdi.

Bir paylaşımına gelen, “özlem hanım @sevilayyaziyor bugün sizin için estetik güzeli dedi” yorumuna Gürses, “selamımı söyleyin kendisine... en güzel insan, kalbini temiz tutandır. ve inanın Türkiye’de sayısız insan var; ‘çok güzel’ olan...” ifadelerini kullandı.

Bu paylaşımın ardından Habertürk yazarı Yılman, Gürses'e “Gaza gelmişsin kullanmadığım bir ifade üzerinden estetikli olmadığını ispata gitmişsin @OzlemGurses Ancak bu arada dediğin şey doğru. Mühim olan kalp güzelliğidir! Yalan söylememek iftira atmamak ve dürüst kalabilmektir. Anladın değil mi? Bence anladın!” sözleriyle göndermede bulundu.

İŞTE O PAYLAŞIMLAR: