Medya
06 Tem 2022 14:50 Son Güncelleme: 06 Tem 2022 14:54

Deneyimli sunucu Flash Haber TV ile anlaştı! İki program birden yapacak…

Flash Haber TV, kadrosuna deneyimli bir ismi dahil etti. Usta gazeteci, 19 Temmuz’dan itibaren yeni kanalında izleyici ile buluşacak.

Flash Haber TV, kadrosuna deneyimli bir ismi dahil etti. Deneyimli gazeteci ve televizyon programcısı Fatih Ertürk, yeni yayın döneminde hafta içi her gün gündüz kuşağında ‘Başkent’te Gündem’ ve haftada bir gün prime time kuşağında ‘Türkiye Nereye’ programı ile Flash Haber TV’de olacak.

Sosyal medya hesabından da paylaşımda bulunan Ertürk, “10 yıldır ekranların haber klasiği; herkes diz çökerken, susarken, itiraz etmezken, ilk günden millete ve ülkeye yapılan yanlışlara direnmekte tereddüt etmeyen; “sadece doğrular ve sadece gerçekler” diyerek halkın sesi olan “Türkiye Nereye” 19 Temmuz’dan itibaren Flash Haber TV’de” ifadelerini kullandı.

FATİH ERTÜRK KİMDİR?

1986 yılında Ankara’da Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan Fatih Ertürk, sırasıyla Ak Ajans, Yankı Dergisi, Türkiye Gazetesi, Milliyet Gazetesi, Star TV Ankara Temsilciliği ve Parlamento Müdürlüğü, Sabah Gazetesi köşe yazarlığı ve parlamento muhabirliği yapmıştır. Geçtiğimiz sene Halk TV’nin Ankara Bürosunu kapatması ile Tele1’e geçiş yapan Fatih Ertürk kısa süre önce kanalla yollarını ayırmıştır.

 

Antakya Gazetesi’nde köşe yazarlığı da yapan ve Sürekli Basın Kartı sahibi Fatih Ertürk; Parlamento Muhabirleri Derneği, Ankara Gazeteciler Cemiyeti, Çağdaş Gazeteciler Derneği üyesidir. Meslek yaşamında pek çok ödül ile onurlandırılan Fatih Ertürk, yeni yayın döneminde Parlamento Temsilcisi ve Program Yapımcısı olarak Flash Haber TV ailesine katılmıştır.