Polemik & Kulis
12 Mayıs 2021 10:21 Son Güncelleme: 12 Mayıs 2021 11:01

Demirören Medya'da yeniden yapılanma!

Demirören Holding bünyesindeki Demirören Medya Grubu'nda yeniden yapılanma rüzgarları esiyor.

Demirören Medya Grubu’nda Pazarlama ve iletişim faaliyetlerinin yeniden yapılandırılması ve yürütülmesi için Demirören Medya Pazarlama ve İletişim Grup Direktörlüğü kuruldu.

Demirören Medya Pazarlama ve İletişim Grup Direktörlüğü'nün başına ise halen Demirören TV Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü olarak grupta görev yapan Didem Koçak atandı.

Bugün itibari ile atamanın geçerli olduğunu belirten Demirören Medya İnsan Kaynakları Başkanlığı, duyurusunu Didem Koçak'a başarılarının devamını dileyerek sonlandırdı.

İşte o atama kararı;

Değerli Çalışma Arkadaşlarımız,

Yönetim Kurulumuzun aldığı karar doğrultusunda;

Tüm grup şirketlerimizin pazarlama ve iletişim faaliyetlerinin daha sinerjik ve daha verimli yönetilebilmesi amacıyla ‘Demirören Medya Pazarlama ve İletişim Grup Direktörlüğü’ kurulmuş olup Demirören TV Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörümüz Sayın Didem Koçak, Demirören Medya Pazarlama ve İletişim Grup Direktörü olarak atanmıştır.

İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nü bitirdikten sonra iş hayatına atılan, 7 yıllık Microsoft deneyiminin ardından kendi şirketini kurarak 15 yıl boyunca danışmanlık hizmeti veren Koçak, kurumsal satış & pazarlama, dijital dönüşüm alanlarında 25 yıllık başarılı bir kariyere sahiptir. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde ikinci lisans eğitimine devam etmektedir.

Yeni kurulan grup direktörlüğümüze ait organizasyon şeması ve görevlendirmeler ayrıca duyurulacaktır.

Bugün itibariyle geçerli olan atamanın tüm grubumuza hayırlı olmasını umar, Sayın Didem Koçak’a yeni görevinde başarılar dileriz.

Saygılarımızla,

İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı

DİDEM KOÇAK KİMDİR?

Didem Koçak, İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme bölümü mezunudur. 2.üniversite eğitimi olarak halen İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde okumaktadır.

Sırasıyla Microsoft Türkiye’de Kurumsal Bayi Kanalı Satış ve Pazarlama yöneticisi, KOBİ Satış Müdürü ve Kurumsal Satış ve Pazarlama departmanında, Kurumsal Pazarlama dahil olmak üzere Üretim ve Perakende sektörü Satış Müdürlüğü, Medya Sektörü Satış Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur.

2003 yılından beri kendi şirketleri olan Koçak Kurumsal Yönetim Danışmanlığı ve Puma Yapım ve Dijital Medya şirketlerinde Kurucu Ortak ve Genel Müdür olarak çalışmıştır.

20 yılı aşkın iş hayatında telekom, bankacılık, medya, perakende, üretim vb sektörlerine yönelik Strateji, Pazarlama, Satış ve Yönetim süreçlerine ilişkin birçok projeyi tasarlamış ve yönetmiştir.