Magazin
29 Ağu 2017 18:16 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 23:05

Ünlü yıldızın rekor kıran '1 dolar'lı yeni klibi kafaları karıştırdı

Taylor Swift'in yeni klibindeki bir sahnede mücevherlerin arasına gizlenen 1 dolar, şarkıcının dikkatli hayranlarınca fark edildi.

ABD'li şarkıcı Taylor Swift'in, yeni albümü 'Reputation'da yer alan 'Look What You Made Me Do' adlı şarkısına çektiği klipteki bir ayrıntı, ünlü yıldızın Twitter'daki takipçilerinin gözünden kaçmadı.

Sputnik’te yer alan habere göre; klibin, Swift'i mücevherlerle doldurulmuş bir küvette yatarken gösteren bir sahnesine dikkatli bakıldığında, sol üst taraftaki 1 dolar fark ediliyor.

Sosyal medya kullanıcılarının görüşü, Swift'in bu ayrıntıyla DJ David Mueller'e açtığı ve sembolik 1 dolar kazandığı karşı taciz davasına gönderme yaptığı yönünde.

Her ne kadar bazı kullanıcılar klibin davanın sonuçlanmasından önce çekilmiş olduğuna dikkat çekse de, klibin yönetmeni Joseph Khan çekimlerine mayısta başlanan klibin çekimlerinin son ana kadar sürdüğünü belirtmişti.NE OLMUŞTU

Mueller, 'kendisini tacizle suçlayarak kariyerini bitirmekle' suçladığı Swift'e dava açmış, Swift ise bunun üzerine Mueller'e 1 dolarlık karşı davayla karşılık vermişti. Mahkeme de 15 Ağustos'ta çıkan kararda Mueller'in Swift'e 1 dolar ödemesine hükmetmişti.