Magazin
21 Nis 2024 22:30 Son Güncelleme: 21 Nis 2024 22:36

Suphiye Orancı o filmde de oynamış! Duygu Nebioğlu'ndan yeni iddialar

Türkiye'nin konuştuğu isim Suphiye Orancı Metin Akpınar'ın filminde de oynadığı ortaya çıktı.

Metin Akpınar'ın evlilik dışı dünyaya gelen ikiz kızlarının annesi Suphiye Orancı'nın duayen oyuncunun filminde de figüranlık yaptığı ortaya çıktı. 1983 yılında çekilen Metin Akpınar ve Zeki Alasya'lı Dönme Dolap filminde yer alan Orancı'nın kısa süre modellikte yaptığı öğrenildi. Öte yandan Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu Yeşilçam'ın usta oyuncusu İsmail Hakkı Şen hakkında da çarpıcı iddialar da bulundu.

DurakMedya'dan Mustafa Barış Durak'ın haberine göre Türkiye'nin konuştuğu Suphiye Orancı'nın Metin Akpınar'ın filminde de oynadığı ortaya çıktı. Çocuklarını para karşılığı bakıcıya bırakarak Almanya'ya yerleşen ve kızı Duygu Nebioğlu'nun Metin Akpınar'a açtığı babalık davası ile biranda Türkiye'nin gündemine oturan Suphiye Orancı'nın kızlarının babasının filmlerinde yer aldığı görüldü. 1983 yılında çekilen Metin Akpınar ve Zeki Alasya'lı Dönme Dolap filminde yer alan Orancı sonrasında sayısız filmde figüranlık yaparak Yeşilçam dünyasına adım atmıştı.

DUYGU NEBİOĞLU'DAN YENİ İDDİALAR

Öte yandan annesinin figüranlık yaptığı Dönme Dolap filminde rol alan usta oyuncu İsmail Hakkı Şen hakkında Duygu Nebioğlu çeşitli iddialarda bulundu. Nebioğlu, 2005 yılında hayatını kaydeden usta oyuncu İsmail Hakkı Şen için "Oğlunun yeğeni ile kuzenim evliydi mesela. Gizli çapkınlardanmış hayat hep karşıma çıkardı. Susmak isteyen susabilir Allah baba ışığı gönderiyor" dedi.