Medya
05 Ağu 2021 21:56 Son Güncelleme: 05 Ağu 2021 22:05

Tv100'de flaş ayrılık! Hangi ekran yüzü veda etti?

Karşı Mahalle programını sunan deneyimli spiker Tv 100’e veda ettiğini açıkladı.

Tv100 ekranlarında flaş bir ayrılık yaşandı.

Şubat 2021’de Tv100 ile anlaşmaya varan deneyimli spiker Bahar Feyzan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Tv100’den ayrıldığını duyurdu.

Feyzan, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Sonunda eklenen Cİ ekinden başka hiçbir kurum, haberciyi daha haberci yapmaz. Kurumlar değişebilir ancak habercilik kişide bakidir.

Özellikle bu dönemde haberci ve kurum olarak ayakta kalmanın vesilesiyle Tv100 ile yollarımızı ayırdık.

Ben her zaman Bahar Feyzan olarak haberci kimliğimle vardım olmaya da devam edeceğim.

Bunun zamanı ve zeminini önümüzdeki günler belirleyecek.

Herkese çok teşekkürler.”

7 yıl sonra yeniden ekranlara dönen Bahar Feyzan, Tv100'de Cumartesi akşamları yayınlanan Karşı Mahalle programını sunuyordu.

BAHAR FEYZAN KİMDİR?

Bahar Feyzan, 8 Temmuz İstanbul 1980'de İstanbul'da doğdu. Liseyi İngilizce Makine Teknik üzerine okudu. Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu. New York'ta ekonomi üzerine yüksek lisans yaptı.

Muhabirlik ile meslek hayatına başladı ve iş dünyasında önemli ropörtajlara imza attı. İlk olarak CNBC-e'de medyaya adım attı. Daha sonra Habertürk'e geçti ve orada 2 yıl çalıştı. Ardından NTV'ye geri dönerek ekonomi üzerine programlar ve ropörtajlar yaptı.

Türkiye onu Brad Pitt ile yaptığı ropörtajla tanıdı. NTV'nin New York temsilciliğini görevini yaptı. 2006 yılında Star TV'de Ana Haber Bülteni'ni sunmaya başlayarak bir yıl çalıştıktan sonra bu kanaldan ayrıldı.

Daha sonra Kanal 24'te hem Moderatör Akşamüstü hem de Tatlı Sert programını sundu. 2010 yılında TRT Türk'te Küresel Nabız programını sundu. tv8'de hem 50 Dakika hem de Yaz Günlüğü programını sundu. 2014 yılında ise Bugün TV'de "Görmesem Olmaz" isimli gezi programının sunuculuğunu yaptı.