Dünya
30 Mayıs 2022 09:50 Son Güncelleme: 30 Mayıs 2022 09:52

Hemşireler yoğun bakımdaki hastaya tecavüz etti

Hindistan'da gıda zehirlenmesi yaşayan bir kadının anlattıkları kan dondurdu. Kadın yoğun bakımda serum aldığı sırada iki hemşirenin tecavüzüne uğradı. Kadının anlattıkları ise mide bulandırdı. Kadının iddiasına göre kendisine tecavüz eden kişi sayısı 2 değil, 3'tü. Kadın kocasının da kendisine tecavüz ettiğini öne sürdü. İşte hastanede yaşanan tecavüz skandalının detayları...

Hindistan'ın Racasthan eyaletinin başkenti Jaıpur'da bir kadın, gıda zehirlenmesi yaşadı. Kadın hayatının en büyük şokunu ise kaldırıldığı hastanede yaşadı. Kadının durumunun kötü olduğunu gören doktorlar, yoğun bakımda tedavi görmesi gerektiğini karar verdi.

SERUM BAĞLANDI

Kadın, ilaçlarını almasının ardından serum verilerek uyutuldu. İddialara göre kadının uyuduğu sırada yoğun bakıma giren iki hemşire, kadına tecavüzde bulundu. Kadın ise tecavüz sırasında uyandı.

KOCASININ DA OLDUĞUNU İDDİA ETTİ

Kadının iddiasına göre kendisine tecavüz edenlerin sayısı 2 değil, 3'tü. Kadına göre kocası da kendisine tecavüz etti. Hatta hemşireler, kocasının isteği üzerine kendisine tecavüzde bulundu.

KAMERA KAYITLARI İNCELEMEYE ALINACAK

Kadının bu korkunç iddialarının ardından harekete geçen polis ekipleri, kamera kayıtlarını incelemeye aldı. Kayıtların incelenmesinin ardından neler yaşandığı tam anlamıyla ortaya çıkmış olacak. Diğer yandan karı ve kocanın arasının bozuk olduğu bilgisi de verildi.

Polisin başlattığı soruşturmanın sürdüğü belirtildi.