Spor
07 Şub 2023 10:09 Son Güncelleme: 07 Şub 2023 10:15

Hatayspor’da Atsu enkazdan çıkarıldı! Taner Savut hala aranıyor

Kahramanmaraş'ta gerçekleşen 7.7 şiddetindeki deprem sonrası Hatay'da göçük altında kalan Hataysporlu Christian Atsu ve sportif direktör Taner Savut için son bilgi paylaşıldı.

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi merkezli 7,7 büyüklüğündeki depremden etkilenen Hatay'dan bir iyi bir kötü haber geldi.

Hatayspor futbolcuları Burak Öksüz, Kerem Alıcı ve Onur Ergün’ün yanı sıra teknik heyetten Ekrem Ekşioğlu ve Osman Ateş ilk gün enkazdan çıkarılırken takımın sportif direktörü Taner Savut ile futbolcu Cristian Atsu’ya ulaşılmamıştı. Kerem Alıcı dün gece saat 23.00’te sosyal medyadan yaptığı paylaşımda Atsu ile Taner Savut’un enkaz altında olduğunu paylaşmıştı.

Ancak Hatayspor yöneticisi Mustafa Özat sabah saatlerinde yaptığı açıklamada, “Christian Atsu, yaralı olarak çıkarıldı. Sportif direktörümüz Taner Savut ise maalesef hala enkaz altında” ifadelerini kullandı.

Afrikalı gazeteci Saddick Adams dün akşam saatlerinde “Atsu’nun yönetimiyle iletişim halindeyim. Atsu’nun bir takım arkadaşı kendilerine, oyuncunun bulunup hastaneye kaldırıldığını doğruladı. Kulübünden bir an önce resmi açıklama bekliyorlar. Dualar hala onunla ve herkesle.” ifadelerini kullanmıştı.