Spor
17 Ağu 2022 14:28 Son Güncelleme: 17 Ağu 2022 14:32

Galatasaray'da Cengiz Ünder bombası!

Marsilya'da teknik direktör Tudor'un planları arasında yer almayan Cengiz Ünder için Galatasaray harekete geçti. Milli futbolcunun, Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk ile görüntülü telefon konuşması yapacağı öğrenildi. Okan Buruk'un Cengiz Ünder'i Galatasaray'a transfer olması için ikna etmesi bekleniyor.

Transferde hareketli günler geçiren Galatasaray bu sefer de rotayı Milli yıldız Cengiz Ünder'e çevirdi. Tudor'un Marsilya kadrosunda düşünmediği 25 yaşındaki oyuncunun satın alma opsiyonuyla kiralanması planlanıyor. Transferi gerçekleştirmek için bizzat Okan Buruk'un devreye girdiği öğrenildi.

GALATASARAY MİLLİ YILDIZA TALİP
Fanatik'in haberine göre, Hırvat hocanın oyun sistemine uymadığı gerekçesiyle satış listesine konulan 25 yaşındaki oyuncuya Galatasaray talip oldu.

MİLLİ YILDIZIN ÖNCELİĞİ AVRUPA
Galatasaray, Cengiz'i satın alma opsiyonuyla beraber kiralamaya çalışıyor. Cengiz'in önceliği Avrupa'da kalmak oldu. Bu nedenle Avrupa kulüplerinden gelecek tekliflere ağırlık vermeyi düşünüyor. Öte yandan milli yıldız Cengiz Ünder, Galatasaray'ın ilgisine karşı ise kayıtsız değil.

OKAN BURUK'TAN İKNA TELEFONU
Cengiz Ünder'le, Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk'un bir görüntülü telefon konuşması yapacağı öğrenildi. Okan hocanın bu görüşmede Cengiz'i Galatasaray'a gelmeye ikna etmeye çalışacağı belirtildi.