Medya
24 Ağu 2021 11:31 Son Güncelleme: 24 Ağu 2021 12:29

Fehmi Koru Demirören Grubu’na dikkat çekti! ‘İşler iyi gitmiyor galiba...’

D-Smart aboneliği ile ilgili yaşadığı mağduriyeti köşesine taşıyan Fehmi Koru, “Demirören grubuna geçmeden önce böyle şeyler olmazdı; onun için ‘Orada işler iyi gitmiyor galiba’ diyebiliyorum” değerlendirmesinde bulundu.

Gazeteci yazar Fehmi Koru, kişisel internet sitesindeki yazısında D-Smart aboneliği ile ilgili yaşadığı mağduriyeti kaleme aldı. “[D-Smart’ı] açtığımda bir de ne göreyim, temel kanallar dışında diğerleri -bu arada maç kanalları da- kapalı. Tam bir hafta boyu her gün aradım, yanlışlığı düzelteceklerini söylediler ve aboneliğim kapsamına giren kanalların bütününü hemen açmaya söz verdiler. Söz verdiler, ama sözlerini tutmadılar” diyen Koru sözlerini şöyle tamamladı: “Demirören grubuna geçmeden önce böyle şeyler olmazdı; onun için ‘Orada işler iyi gitmiyor galiba’ diyebiliyorum.”

Fehmi Koru’nun ‘Bugüne özel üç notum var: Biri Afganistan, diğeri Demirören Grubu, sonuncusu futbol üzerine…’ başlıklı yazısından ilgili bölüm şöyle:

“Yıllar önce d-Smart ilk kurulduğunda bağlı olduğu holdingin Ankara temsilcisi olan dostum beni de abone yaptırmıştı; o gün bugündür d-Smart abonesiyim.

Başka platformlara da abone olduğum için onu daha çok hafta sonları yabancı maçları izlemek için kullanmaktayım.

Geçenlerde aboneliğimin bitmek üzere olduğunu hatırlattılar, tereddüt etmeden yenilenmesine onay verdim. Önce yararlandığım kanalları yine izleyebilecektim.

Maçlara yaz arası verildiği için d-Smartı açmam gerekmedi.

Önceki hafta açtığımda bir de ne göreyim, temel kanallar dışında diğerleri -bu arada maç kanalları da- kapalı.

Ardından yaşadıklarım akıllara seza.

Tam bir hafta boyu her gün aradım, yanlışlığı düzelteceklerini söylediler ve aboneliğim kapsamına giren kanalların bütününü hemen açmaya söz verdiler.

Söz verdiler, ama sözlerini tutmadılar. Son aradıklarımın beni cevaplarken yüzleri utançtan kıpkırmızı olmuşsa hiç şaşırmam. Yemin yemin üstüne, “Hemen açtıracağım” derken duyduğu büyük mahcubiyet muhatabımın sesine yansıyordu.

On gün oldu, abone olduğum ve parasını ödediğim kanallar açılmış değil.

[Eşim “O maçları Tivibu’dan izleyebiliyorsun, bırak d-Smart’ın peşini” diyor, ama artık derdim farklı. D-Smart’ın bana yaşattıkları bağlı bulunduğu grubun durumunu anlamama yarıyor. O sebeple ilgili telefon numarasını neredeyse her gün aramaya devam ediyorum. Şu ana kadar verdikleri sözleri tutamadılar.]

Demirören grubuna geçmeden önce böyle şeyler olmazdı; onun için “Orada işler iyi gitmiyor galiba” diyebiliyorum.”

Yazının tamamı için tıklayın!