Medya
10 Haz 2017 15:53 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 22:45

Eser Yenenler, Nihal-Bahar Candan'lı geceye dair ilk kez detaylı konuştu!

Eser Yenenler, Murat Boz ve 'İşte Benim Stilim' yarışmacıları Nihal-Bahar Candan'ın da katıldığı olay partiyle ilgili konuştu

Eser Yenenler, yaklaşık bir ay önce Murat Boz, Bahar-Nihal Candan gibi isimlerin katıldığı olay partiyle ilgili ilk kez bu kadar detaylı bir açıklama yaptı. Katıldığı Beyaz Şov'da Beyazıt Öztürk'ün "Ne oldu o gece, nasıl bir gece yaşadın?" sorusuna ünlü isim, "Ben böyle bir şey görmedim. Bir şekilde 13 yıldır televizyondayım. 3 haftadır perişan oldum" karşılığını verdi.

"BASINDA ÇIKAN EV BENİM DEĞİL, KOMŞUMUN"

Basında çıkan evin yan komşusuna ait olduğunu belirten Yenenler, işi şakaya vurdu ve "Yan komşu aradı, 'Teşekkür ederiz evimiz değerlendi' dedi. Benim evim biraz daha ofis gibi. '3 Adam'ın skeçlerini çekiyoruz. Toplantılar yapıyoruz" açıklamasını yaptı.

"BEYAZIT ABİ KONUYA HAKİM, ÜÇ KERE GELDİ"

Eser Yenenler, evin alt katında müzik tesisatının ve oyuncakların olduğu bir oda kurduğunu anlatarak, "Müzisyen arkadaşlarımın hepsi gelir. Her hafta toplanırız, müzik yaparız. Özel kutlamaları evimde yaparız. Burası benim için hayaldi. 'Eser kulüp açtı' dediler, iş garip bir yere gitti. '3 Adam'da da anlatıyorduk benim evi. Beyazıt Abi, konuya hakim, kendisi üç kere geldi" ifadelerini kullandı.

Beyazıt Öztürk, Yenenler'in konuşmasının ardından konuyu değiştirdi.