Politika
22 Eki 2021 23:39 Son Güncelleme: 22 Eki 2021 23:44

AK Parti'den "Erken seçim mi var sahaya inildi?" sorusuna cevap! Tüm meraklar giderildi

AK Parti MKYK üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, kulislerde son dönemde sıkça dile getirilen "Erken seçim mi var sahaya inildi?" sorusuna cevap verdi.

AK Parti Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı "Teşkilat Akademisi" eğitimleri kapsamında Kars'ta bulunan Mustafa Ataş, bir kafede basın mensuplarıyla bir araya geldi.

 "ERKEN SEÇİM Mİ VAR?" SORUSUNA YANIT

Ataş, son dönemde sıkça dile getirilen "Erken seçim mi var sahaya inildi?" sorusuyla ilgili de "Bu eğitim faaliyetleri yapılınca insanların akıllarına şu geliyor 'erken seçim mi var sahaya inildi' diye, hayır biz her zaman sahalarda olan bir partiyiz ama salgın sürecinde sahalara arzu ettiğimiz şekilde inemedik, bu açığı kapatmaya çalışıyoruz. Türkiye'de seçim haziran 2023 yılında inşallah yapılacak. Şu anda gündemimizde bir seçim yok, Türkiye'nin bana göre şu anda seçime ihtiyacı yok. İnşallah 2023 yılında gelecek 100 yılı şekillendirecek en önemli eşiği aşarak Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye'yi yeni hizmetlerle buluşturmanın gayreti içinde olacağız. Görevimiz ne olursa olsun, bir nefer olarak onunla birlikte çalışmaktan bugüne kadar hep gurur duyduk, bundan sonra da o gurur tablosunu inşallah yaşamaya ömrümüzün sonuna kadar devam edecektir. Biz bu ülke için, vatan için, bu topraklar için, millet için hayatını vakfetmiş bir liderin önderliğinde bu çalışmaları sürdürmeye çalışıyoruz." ifadelerini kullandı.