Medya
09 Tem 2017 10:57 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 22:58

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'den yeni bomba! "Ailecek Şaşkınız" ne zaman vizyona giriyor?

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in rol alacağı yeni filmi 'Ailecek Şaşkınız' oldu. Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu film ile ilgili detayları köşesine taşıdı.

Düğün Dernek ve Çalgı Çengi gibi filmlerin yanı sıra İşler Güçler ile Kardeş Payı gibi dizilere imza atan Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yeni filminin detayları ortaya çıktı.

Rol aldıkları Düğün Dernek filmi yaklaşık 7 milyon izlenerek büyük bir rekora imza atan Kural ve Cemcir'in yeni filmi ile ilgili detayları Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu kaleme aldı.

İşte Eyüboğlu'nun bugünkü yazısından "Cemcir ve Kural'lı 'Ailecek Şaşkınız'" başlıklı bölüm:

Sevilen komedi dizileri ‘İşler Güçler’, ‘Kardeş Payı’, milyonları sinema salonlarına çeken ‘Çalgı Çengi’ ve ‘Düğün Dernek’ filmlerinin süper ikilisi Ahmet Kural’la Murat Cemcir’in yeni projelerinin cast çalışması bitti.

‘Ailecek Şaşkınız’ adlı komedi filminin çekimleri 17-18 Temmuz gibi başlayacak.

Filmin senaryosunu yazan Selçuk Aydemir’in yöneteceği ‘Ailecek Şaşkınız’ın çekimleri Bursa’da yapılacak.

Görüntü yönetmenliğini Gökhan Tiryaki’nin üstleneceği filmde Kural, zengin bir müteahhitin oğlu Ferhat’ı canlandıracak. Cemcir ise çocukluk arkadaşı Ferhat’ın holdingine CFO yaptığı Gökhan’ı oynayacak.

Kimseyi beğenmeyen, megaloman Ferhat, günün birinde gönlünü, mütevazı, iyilik yapmasını seven ve başarıya odaklı emniyet mensubu genç bir kız olan Elif’e kaptıracak.

Filmde, Cengiz Bozkurt’un canlandıracağı esnaf lokantası sahibinin kızı Elif’i, Türkiye’nin ilk kadın ilçe emniyet müdürü olan ve 1’inci sınıf emniyet müdürlüğünden emekli İnci Aksoy’un oyuncu kızı Saadet Işıl Aksoy canlandıracak.

Ekonomileri ve yaşama bakışları farklı iki ailenin gençleri arasındaki aşkı, mizahi bir dille anlatacak TR 40 33 Productions’ın filmi, 2018’de vizyona girecek. Filmin dağıtımını, Mars üstlenecek.