Medya
23 Mayıs 2022 23:18 Son Güncelleme: 23 Mayıs 2022 23:23

Yeni Akit yazarından Maltepe Mitingi için çarpıcı değerlendirme! "Kimin patron olduğunu gösterdi"

Tv100’de yayınlanan Taksim Meydanı programında konuşan Yeni Akit yazarı Hacı Yakışıklı CHP’nin Maltepe Mitingi’yle ilgili dikkat çeken bir değerlendirme yaptı.

Tv100’de Gürkan Hacır’ın sunduğu Taksim Meydanı’na katılan AK Parti 26. Dönem Milletvekili Mehmet Metiner, Bizim Tv Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç, Yeni Akit Gazetesi Ankara Temsilcisi Hacı Yakışıklı ve Kamuoyu Araştırmacısı Murat Gezici, siyasetin gündeminde yer alan CHP'nin İstanbul Maltepe'deki mitingini değerlendirdi.

 Karadeniz turuyla tepkilerin odağına haline gelen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Maltepe'deki mitinginin ardından cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda günden güne daha fazla öne plana çıkmaya başlayan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu hakkında dikkat çeken açıklamalar yapan Hacı Yakışıklı, “Bu miting Ekrem İmamoğlu’nun Karadeniz’e giderek gayri resmi bir şekilde adaylığını açıklama mitinglerine karşı Kemal Kılıçdaroğlu’nun gayri resmi bir şekilde adaylığını açıklama mitingidir. Bu miting patronun kim olduğunu göstermeye yönelik mitingdir” ifadelerini kullandı.