Televizyon
14 Eyl 2021 07:11 Son Güncelleme: 14 Eyl 2021 11:49

Yasak Elma’ya damga vuran aldatma sahnesi! Sosyal medyayı salladı...

Yasak Elma’nın dün yayınlanan yeni bölümün final sahnesinde Çağatay'ın Yıldız'ı Kumru ile aldattığı ortaya çıktı. O anlar sosyal medyaya damga vurdu.

Yasak Elma dizisi kadrosuna katılan yeni oyuncularla birlikte 13 Eylül Pazartesi akşamı seyirci karşısına çıktı. Yasak Elma'nın 111. bölümüne diziye yeni katılan karakterler damga vurdu. Yasak Elma'nın yeni sezon ilk bölüm finalinde şaşırtan bir gelişme yaşandı. Dizide Yıldız'ın arkadaşı Kumru'nun Çağatay'la birlikte olduğu ortaya çıktı.

İşte o anlar...

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Yasak Elma dizisinin yeni sezon ilk bölümüyle sosyal medyada da gündem oldu. Dizide Çağatay ve Kumru'nun yasak aşkı hakkında çok sayıda paylaşım yapıldı. İşte Twitter'daki paylaşımlardan bazıları:

 

 

 

 

YENİ OYUNCULAR KADROYA KATILDI

Geçtiğimiz sezon Nesrin Cavadzade'nin ayrıldığı dizinin sezon finalinde ise Erdal Özyağcılar'ın canlandırdığı Hasan Ali karakteri de ölmüştü.

Yeni sezonda ise Mucize Doktor'da başrol oynayan Murat Aygen, Biran Damla Yılmaz, Yasmin Erbil ve Ece Dizdar dizinin kadrosuna katılan isimler oldu.

Yasak Elma yeni sezonda Biran Damla Yılmaz “Kumru”, Murat Aygen Kumru’nun babası Doğan’a hayat verirken, Yasmin Erbil de Kumru’nun en yakın arkadaşı olan “Canan”ı canlandırıyor.