Dünya
25 Tem 2020 14:39 Son Güncelleme: 26 Tem 2020 20:56

Ünlü televizyon yıldızı Coronavirüse yakalandı

Shannon Beador, sosyal medyadan flaş bir gelişmeyi duyurdu. ABD'li televizyon yıldızı Shannon Beador, üç kızı ve kendisinin coronavirüse yakalandığını ve evlerinde karantinaya girdiklerini açıkladı.

Google Haberlere Abone ol
Ünlü televizyon yıldızı Coronavirüse yakalandı

ABD’de yayınlanan ‘Real Housewives of Orange County’ (Orange County’nin Gerçek Ev Hanımları) şovuyla üne kavuşan Shannon Beador, sosyal medyadan flaş bir gelişmeyi duyurdu.

Sözcü'nün haberine göre Coronavirüsünün merkezi haline gelen ülkede salgından kaçamayan 53 yaşındaki Beador, üç kızıyla birlikte hastalığa yakalandıklarını açıkladı.

Instagram hesabından 18 yaşındaki kızı Sophie ve 14 yaşındaki ikizleri Stella ve Adeline ile olan bir fotoğraflarını paylaşan Beador, “Bugün yapılan testlerde corona virüsü sonuçlarımız dördüncü kez pozitif çıktı. Kızlar ve ben aynı evde ancak farklı odalarda karantinadayız” dedi

Sağlık çalışanlarına minnettar olduğunu belirten Beador, “Hastalık boyunca bize sabırla yol gösteren tüm sağlıkçılara teşekkür ediyorum. Bu durumdan etkilenen herkese dualarımı gönderiyorum” ifadelerini kullandı.

Beador’un yaşadığı Orange County, California’da salgının hızla artış gösterdiği bölgelerden biri olarak öne çıkıyor.