Televizyon
27 Şub 2016 11:39 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 18:22

Ünlü sunucu ekranlara geri dönüyor!

Show TV ekranlarında yeni bir program başladı.

Google Haberlere Abone ol
Türkücü Fatih Kısaparmak'ın eşi Şebnem Kısaparmak, birbirinden farklı hikayeleri olan 7 kadın ve 7 erkeğin aynı evde kalacağı yarışmada sunuculuk yapıyor.

Giyinmeden yemek yemeye, danstan yürüyüşe her şeyi en baştan öğrenmek için birlikte yaşayacakları eve girip bambaşka biri olarak yeni bir hayata başlamak isteyenlerin boy gösterdiği yarışmada birbirinden ünlü isimler jüri üyeliği yapıyor.

YEPYENİ BİR HAYATA SAHİP OLACAKLAR

Birbirinden farklı hikayeleri olan 7 kadın ve 7 erkek, yeni bir hayata başlamak için bu programa adım atıyor. Spor, dans, moda ve daha pek çok konuda kendilerine yardımcı olacak eğitmenler eşliğinde yepyeni bir hayata sahip olacaklar.

ÜNLÜ İSİMLER JÜRİ ÜYELİĞİ YAPIYOR

Eğitmenlerinin yanı sıra Tan Sağtürk, Cengiz Abazoğlu ve Ebru Şallı gibi profesyonel jüri üyelerinin yönlendirmeleri ile haftanın finaline hazırlanacaklar. Cengiz Abazoğlu her hafta yeni bir konsept belirleyip yarışmacıların moda konusundaki gelişimlerini takip edecek. Tan Sağtürk yarışmacılara uygun dans türlerini belirleyip eğitmenler ile birlikte onları dans performanslarına hazırlayacak.

SUNUCU ŞEBNEM KISAPARMAK

'Yeni Bir Hayat' ismiyle yayınlanan yarışmada sunuculuğu ise Fatih Kısaparmak'ın eşi Şebnem Kısaparmak yapıyor. Uzun süredir ortalarda görünmeyen Kısaparmak, ekran serüvenine Show TV'de devam ediyor.