Televizyon
19 Kas 2013 13:14 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 15:45

TRT Haber'de yeni döneme yeni logo, yeni stüdyo!

Ankara’daki yeni haber stüdyolarından 24 saat seyirciye ulaşmayı hedefleyen TRT Haber'de değişim devam ediyor.

Türkiye’nin en modern ve geniş haber stüdyosuyla, Ankara’daki yeni haber stüdyolarından 24 saat seyirciye ulaşmaya devam eden TRT Haber, yeni yayın hayatına dinamik bir şekilde giriş yaptı.

CNN'DE BBC'DE YOK BÖYLE STÜDYO
Dünyadaki birçok haber stüdyosundan daha üstün teknolojilerin kullanıldığı TRT’nin yeni haber stüdyosunun tasarımı yurt dışında hazırlandı, yerli bir firmalar tarafından inşa edildi. Yine yurt dışında dizayn edilen görselleri ve logosu ile de TRT Haber çarpıcı bir haber ekranı ile izleyiciye ulaşmaya başladı.

YENİ DÖNEME YENİ LOGO

TRT HABER yeni yayın döneminde yeni logosuna da kavuştu. Kanalın yeni logosu sade tasarımının yanında bir o kadar da iddialı bir çizgiye sahip..

 TRT HABER STÜDYOSU FOTOĞRAF  GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

TRT HABER'DEN HD SÜRPRİZİ
TRT Haber’in yeni dönemdeki bir başka sürprizi de HD olarak da izlenebilecek olması.
Kanal HD yayıncılığın gerekliliklerinin tümünü halletti ve yayınına HD kalitesiyle devam ediyor.


AHMET BÖKEN'İN SİHİRLİ ELİ
TRT Haber'in mimarlarından TRT Haber Kanal Koordinatörü Ali Ahmet Böken, TRT 2 kapatıldıktan sonra 18 Mart 2010 kurulan TRT Haber'in başarısında büyük pay sahibi. Samanyolu Televizyonu'nda muhabirlik, sunuculuk, editörlük, haber müdürlüğü ve kanal yöneticiliği yapan Böken TRT Haber'in başına geçtiğinden beri kanalda ciddi başarılara imza attı. TRT Haber, Avrupa'nın en iyi haber kanalları arasında birinci oldu. Şimdi ise Türkiye'nin en modern ve geniş haber stüdyosunu inşa etti. İzleyicilerinin habere en iyi şekilde ulaşmasını sağlayarak yeni bir başarının daha sahibi oldu. Ekip çalışmasına önem veren ve ferdi çıkışlardan kaçınan Ahmet Böken mütevazı tarzıyla medya dünyasında farklı bir soluk olmaya devam ediyor.