Magazin
05 Kas 2020 14:06 Son Güncelleme: 05 Kas 2020 14:09

Suda doğum yapmıştı! Olay olan video!

Çocuklar Duymasın dizisiyle tanınan Ayşecan Tatari geçtiğimiz günlerde suda doğum yaptı ve ilk bebeğini kucağına aldı. Kendi gibi oyuncu Edip Tepeli ile evli olan Tatari anne olmanın mutluluğunu yaşıyor. Ünlü çiftin bebekleriyle yaptığı paylaşım sosyal medyada gündem oldu.

Çocukları Duymasın'ın Duygu'su Ayşecan Tatari 2017 yılında nikah masasına oturduğu eşi Edip Tepeli ile ilk bebeğini kucağına aldı. Bodrum'a yerleşen Ayşecan Tatari ve Edip Tepeli çifti, 29 Ekim'de bebeklerini kucaklarına aldı ve verdikleri aile pozunu Instagram hesaplarında paylaşmıştı.

Ünlü çift bebeklerine Ayşe Müjgan adını verdi. Ayşecan Tatari adını Ayşe Müjgan koydukları bebeğinin ayak izini paylaşarak şu notu düştü: 'Adının en güzel söylenmiş haliyle… Ayşe Müjgan Tepeli. Hepinize güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederiz…'

Sefirin Kızı dizisinin Kavruk Ömer'i Edip Tepeli de baba olmanın mutluluğunu paylaştığı bir video ile yaşadı. Ayşe Müjgan Tepeli'nin ilk videosu ise görenleri kahkahaya boğdu. Tepeli'nin paylaşımına beğeni ve yorum yağdı.