Televizyon
27 Tem 2010 12:46 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 11:30

STAR'DA YENİ BİR DİZİ BAŞLIYOR!

Star'da çok yakında güçlü kadrosuyla dikkat çeken bir dizi ekranlara gelmeye hazırlanıyor!

STAR'DA YENİ BİR DİZİ BAŞLIYOR!

Erler Film / Türker İnanoğlu yapımcılığında, yönetmenliğini Ümmü Burhan'ın üstlendiği, senaryosunu Ahmet Yurdakul'un kaleme aldığı, başrollerinde Zuhal Olcay, Yetkin Dikinciler, Ali İpin, Haluk Piyes, Sedef Avcı, Cem Kurtoğlu ve Bülent Alkış'ın paylaştığı Umut Yolcuları Ağustos ayında Star TV ekranlarında

Sahipsiz çocukların nasıl suç dünyasının birer piyonu haline getirildiklerini anlatan dizide, Zuhal Olcay çocuk şube müdürü olarak atanan idealist bir emniyet amiri Zahide'yi, Yetkin Dikinciler çocuklara yardım eden, onları hayata kazandırmaya çalışan yurt müdürü Mehmet'i, Haluk Piyes komiser Nasuh'u ve Sedef Avcı da komiser muavini Aslı'yı canlandırıyor.

Küçük hayatların, büyük hataları ve onların ikiye bölünmüş yaşamlarını izleyeceğimiz Umut Yolcuları'nda bildiğimiz gerçekler tekrar sorgulanacak.

Çocuk istismarının, sokaklardaki hayatın görünmez yüzünün de ekrana taşınacağı dizide, çocuk suçluları, onların dramı ve hayata nasıl kazandırılacağı ekranlara gelecek.

Senaryosu, pedagog ve çocuk suçlarıyla ilgili araştırma yapan uzman bir ekibin danışmanlığında yazılan, her bölümde başka bir hikayenin izleneceği dizi çok yakında Star'da!