Magazin
02 Haz 2021 18:32 Son Güncelleme: 02 Haz 2021 18:55

Ünlü isim kalçasıyla ceviz kırmaya çalıştı! İnanılmaz anlar

Latin güzel, jüri olarak yer aldığı yetenek yarışmasında kalçasıyla ceviz kırmaya çalıştı.

Modern Family dizisindeki Gloria Pritchett rolüyle hafızalara kazınan sevilen oyuncu Sofia Vergara, jüri olarak yer aldığı America's Got Talent adlı programda ilginç anlara imza attı. Birçok kez Emmy ve Altın Küre'ye aday gösterilen Sofia Vergara, kalçasıyla ceviz kıran yarışmacının yaptıklarını denemek için sahneye çıktı.

48 yaşındaki Sofia Vergara, Mr Cherry adlı yarışmacının yaptığı gibi sahnede kalçasıyla ceviz kırmak istedi. Mr Cherry'nin rekoru, sadece 30 saniyede 70 tane cevizi kalçasıyla kırmaktı.Daha sonra da 79 tane cevizi yine kısa bir zamanda kırdı ve geriye kırılmamış sadece bir tane ceviz kaldı. Aynı hareketi, jüri üyelerinden Sofia Vergara da denemek istedi. Sahneye çıkan ünlü oyuncu, ne kadar denerse denesin hiçbir cevizi kalçasıyla kırmayı başaramadı. Vergara, bu girişimin sonucu olarak canının yandığını dile getirdi.

SOFİA VERGARA PLAJDA GÜNEŞLENİRKEN KEŞFEDİLMİŞTİ

Kolombiya'nın Barranquilla kentinde dünyaya gelen Sofia Vergara, modellik yaptıktan sonra oyunculuğa geçiş yapmıştı. Vergara, lisede okurken plaja gittiği bir gün güneşlenirken fotoğrafçının kendisini görüntülemesiyle kariyer yolunu çizmiş olmuştu.