Gündem
25 Kas 2013 11:28 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 15:46

Selçuk Şahin'in çektiği şut sosyal medyayı salladı!

Selçuk Şahin’in Antalyaspor-Fenerbahçe maçının 77. dakikasında çektiği şut olay oldu.

Fenerbahçe, Antalyaspor'u 2-1 ile geçerken Selçuk Şahin'in 77. dakikada ceza yayının yakınlarından çektiği ve çok büyük bir farkla tribünlere giden şut sonrası sosyal medya sallandı.
Selçuk Şahin’in Antalyaspor-Fenerbahçe maçının 77. dakikasında çektiği şut olay oldu. Fenerbahçe’nin tecrübeli ismi kısa sürede Twitter'da TT listesine girdi. Fenerbahçeli taraftarlar Selçuk'la ilgili attıkları mesajlarda Galatasaraylı Sabri'ye de göndermede bulundu. Twitter'da "Selçuk Şahin öyle bir şut çekti ki Sabri kıskanmıştır" tarzında mesajlar yazıldı. Takım otobüsünde futbolcular da Selçuk Şahin'e takılmadan edemedi.
MERAK ETMEYİN BİR GÜN MAÇTA DA ATACAĞIM
Sarı-lacivertli futbolcular karşılaşma sonrası havalimanına giderken takım otobüsünde Selçuk Şahin’e kafayı taktılar.
Eline FB TV mikrofonunu alan Webo, maç içerisinde attığı şut tribünlere giden arkadaşına, “Selçuk dünkü idmanda 60 şut kullandın, 55’i gol oldu, 5’i direkten döndü. Bunu nasıl başarıyorsun” diye sorunca, tecrübeli oyuncu “Merak etmeyin bir gün maçta da atacağım” dedi. Ardından yine kendisine takılan Sow’a, “Sen de altı pastan kaçırıyorsun” karşılığını verdi. Bunun üzerine araya giren Gökhan Gönül, “Arkadaşlar lütfen mesleki şakalar yapmayalım” esprisini yaptı.