Televizyon
24 Ara 2022 10:03 Son Güncelleme: 24 Ara 2022 10:12

Selahattin Paşalı ezan okudu, sosyal medya coştu! Ömer’den ilk fragman geldi…

Star Tv'nin yeni dizisi Ömer'in ilk tanıtımı yayınlandı. Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı'nın başrollerini üstlendiği dizinin fragmanı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Selahattin Paşalı'nın ezan okuduğu sahne geceye damga vurdu.

Star Tv'nin heyecanla beklenen yeni dizisi Ömer'den ilk tanıtım geldi. Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı'nın başrollerini paylaştığı Ömer'in ilk sahneleri sosyal medyaya damga vurdu. Dizinin oyuncu kadrosunda Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı'nın yanı sıra Barış Falay ve Merve Dizdar da yer alıyor.

İLK FRAGMAN YAYINLANDI!

Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı'nın dizisi Ömer'in ilk fragmanı bu akşam yayınlandı. Fragmanın yayınlanmasıyla yoğun bir ilgi gören Ömer dizisi yeni sezonun en merak edilen işleri arasında ilk sıradan yerini almış durumda.

İşte o fragman…

ÖMER DİZİSİ KONUSU NE?

Dizi müezzin Ömer'in kendisinden yaşça büyük Gamze'ye aşık olmasıyla yaşanacak olayları konu ediniyor. İzleyicilerin oldukça merak ettiği Ömer dizisinin ilk fragramında Selahattin Paşalı'yı ezan okurken görüyoruz. Bir yandan da Gökçe Bahadır Selahattin Paşalı'ya ulaşmak için bir çaba içerisinde. Paşalı tam camiye girecekken arkasından Gökçe Bahadır'ın seslenmesiyle ikilemde kalıyor. Aynı anda da Barış Falay Ömer'i camiye davet ediyor. Ömer camiye girecek mi yoksa geri mi dönecek? Ömer'in hikayesi nasıl şekil alacak?

Usta oyuncu Barış Falay Ömer dizisinde cami imamını canlandıracak. Merakla beklenen dizide Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı'nın kimyasının çok uyduğu ilk bakışta göze çarpıyor. Dizinin konusu henüz sır gibi saklanmakta. Yayın tarihi ile ilgili de herhangi bir açıklama bulunmuyor.

OGM Pictures’ın Star TV için çektiği dizi güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip. Birbirinden yetenekli ve kendini ispatlamış oyuncu kadrosundan oluşan Ömer, fragmana gelen tepkilerle şimdiden reytingleri alt üst edecek gibi duruyor. Ömer'in oyuncu kadrosunda Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay dışında Merve Dizdar da bulunuyor.