Magazin
17 Kas 2018 11:16 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:59

Seda Akgül'ün paylaşımı olay yarattı! 'Bu resmimi gayriahlaki bulanlar...'

Cesur paylaşımlarıyla ve ezber bozan açıklamalarıyla gündemden düşmeyen ünlü sunucu Seda Akgül, yine adından söz ettirmeyi başardı.

Seda Akgül'ün paylaşımı olay yarattı! 'Bu resmimi gayriahlaki bulanlar...'
Ünlü sunucu Seda Akgül, sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımıyla bazı takipçileri tarafından beğenilirken bazı takipçileri tarafından ise eleştiri yağmuruna tutuldu.

Seda Akgül köpeğiye çekilen fotoğrafını eleştirenlere yanıt verdi.

"SAHİCİLİK SEVEN ELİNİ KALDIRSIN"

Instagram hesabından köpeğiyle fotoğrafını paylaşan Seda Akgül paylaşımına, "Bak ama dokunma.. Dokun ama tatma... Tat ama yutma... Bu resmimi gayri ahlaki bulanlar , bazı çok bilmişler , Atatürk'ün 19 Mayıs törenlerinde olamayanlar.. Aha da tekrar koyuyorum... Yaşım 1040 ... ne fark eder.. Çirkin deyin , yaşlı deyin.... Ama ben çooook mutluyum. İyi ki ev halim böyle.... Biraz fotoshop yapardım.. Belimi inceltir bacağıma renk verirdim. Sahicilik seven varsa elini kaldırsın." notunu ekledi."ATATÜRK İLE NE ALAKASI VAR?"

Akgül'ün bir takipçisi bu paylaşıma, "Seda hanım çok güzelsiniz cesaretinize hayranım" yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Bu fotoğrafınla Atatürk'ün ne alakası var Allah aşkına?" yorumunda bulundu.