Televizyon
21 Eyl 2023 16:48 Son Güncelleme: 21 Eyl 2023 17:02

Ömer dizisinden ateşli fragman: Gamze ve Ömer'in sevişme sahnesi sosyal medyayı salladı

Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı'nın başrollerini paylaştığı Ömer dizisi 24. bölüm fragmanıyla sosyal medyayı salladı. Dizide Ömer ve Gamze'nin ateşli sahneleri gündem oldu.

Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı'nın başrollerini paylaştığı Ömer dizisi 24. bölüm fragmanıyla sosyal medyayı salladı. Dizide Ömer ve Gamze'nin ateşli sahneleri gündem oldu.

Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay, Merve Dizdar gibi isimlerin rol aldığı Ömer dizisi, yeni sezonuyla ekrana bomba gibi döndü.

Ömer 24. bölüm fragmanında yer alan müezzin Ömer ve Gamze'nin berber dükkanında seviştiği sahneye sosyal medyadan yorum yağdı.

ÖMER DİZİSİNİN KONUSU NEDİR? 

Ömer Ademoğlu, babası Reşat’ın imam olarak görev yaptığı camide müezzindir.

Yakın zamanda annesini kaybeden Ömer, bu kaybın sızısı yüreğinde, babası Reşat ve babaannesi Nezahat ile hayatlarını sürdürmeye devam ederler. Üç kardeşin en küçüğüdür. Anne yarısı bildiği ablası Nisa, babasının ve abisi Tahir’in istemediği bir evlilik yaparak, aileden kopmuş, bu durum Ömer’in ruhunu derinden yaralamıştır. Yürekten bağlı olduğu ailesinde yaşanan bu kırgınlıklardan, çelişkilerden, kayıplardan incinen ruhunu onarmanın yolunu çizmeye başlayarak bulur Ömer...

Çocukluğundan beri resim yapmaya olan aşkı, tutkusu, ailesinin engeline rağmen devam eder, çizmeyi sürdürür. Ama tek aşkı resim olmayacaktır, günün birinde karşısına çıkan, kendisinden yaşça büyük, dul ve çocuklu bir kadın olan Gamze ile birbirlerine aşık olacaklar ve bu aşkı sürdürmekte engelleri çok büyük olacaktır...