Televizyon
22 Eyl 2019 17:40 Son Güncelleme: 22 Eyl 2019 17:45

Milyoner'in yeni sunucusu Kenan İmirzalıoğlu oldu! İşte yarışmadan ilk görüntüler

Murat Yıldırım'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yeni sunucusu oyuncu Kenan İmirzalıoğlu oldu! Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından ilk görüntüler sosyal medyaya paylaşıldı.

Murat Yıldırım’ın yeni dizi anlaşması nedeniyle ayrıldığı “Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasının yeni sunucusu olacağı konuşulan Kenan İmirzalıoğlu bu haberleri geçtiğimiz gün doğruladı.

Ünlü oyuncu “Basında çıkan haberler doğru, ‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmasını artık ben sunacağım. Program öncesi son hazırlıkları yapıyoruz” dedi.

Kenan İmirzalıoğlu'nun bu açıklamasının ardından “Kim Milyoner Olmak İster” resmi Instagram hesabı "Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla "Kim Milyoner Olmak İster?" yakında atv'de!" notuyla bir fragman yayınladı.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla "Kim #Milyoner Olmak İster?" yakında #atv'de! #kimmilyonerolmakister #kenanimirzalıoğlu #yeni #sezon #tv #program #atvtürkiye #tvshow #gameshow

Kim Milyoner Olmak İster? (@atvmilyoner)'in paylaştığı bir gönderi ()


Kenan İmirzalıoğlu’nun hayranları bu haberle ise ikiye bölündü; bir kısım yakışıklı oyuncunun oyunculukla ekrana gelmesini isterken bir kısım ise kendisine sunuculuğun da yakışacağını söyledi.