Televizyon
19 Nis 2023 10:58 Son Güncelleme: 19 Nis 2023 11:04

Kızılcık Şerbeti düğümü; final mi yapacak? Sina Koloğlu üç ihtimali sıraladı...

Son dönemlerin en çok konuşulan dizisi Kızılcık Şerbeti düğümü bir türlü çözülemiyor. 5 hafta yayın ve para cezası sonrası gazeteci Sina Koloğlu Twitter'dan dizi ile ilgili 3 ihtimali sıraladı.

Show TV ekranlarında yayınlanan ve son dönemlerde en çok konuşulan diziler arasına giren Kızılcık Şerbeti, 5 hafta yayın ve para cezası aldı. 

Geçtiğimiz hafta cezaya rağmen yayına giren dizi, yarıda kesilmişti. Bu durum hem dizi sektöründe hem de sosyal medyada oldukça tepki toplamıştı. 

İzleyenlerin kafasında ise soru işaretleri kaldı. Dizi yayına devam edecek mi? Sezon finali yapacak mı, yoksa kaldığı yerden devam mı edecek? Gazeteci Sina Koloğlu Twitter'dan yaptığı paylaşımla dizi hakkında bilgi verdi. 

KIZILCIK ŞERBETİ FİNAL MI YAPIYOR?

"Bu yılın flaş dizisi Kızılcık Şerbeti  tam da bu aşamaya geldi. RTÜK'ün verdiği 5 haftalık yayın ve para cezası sonrası yaşananlar, diziyi bu noktaya getirdi. Show TV son itirazını İdare Mahkemesi'ne yaptı. Cevap bekleniyor. Mahkeme, 'dizi sürsün' derse, 32 bölüm üzerinden düşünülen sezon finali gerçekleşecek. 'RTÜK haklı' derse, 27 bölüm sonunda final olacak. Bir başka şık, ki bu en istenmeyeni; dizinin final yapması. Şu an set durmuş durumda.

Bana gelen bilgi, çekilen bölümler yayınlanmasa da yapım şirketinin ücretleri ödeyeceği yönünde."