Magazin
29 Mayıs 2018 11:51 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:14

Kibariye kendisini aldatan eşiyle barıştı mı? Fotoğraflar arşiv çıktı!

Yaklaşık bir ay önce Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık tarafından aldatıldığı ve Küçükbalçık'ın çalışanlarına karşılıksız çek verdiğini ortaya çıkmıştı

Kibariye yaşananlar üzerine geçen hafta boşanma sinyali vermişti. Bugün bazı gazeteler, 2016 yılına ait fotoğraflarla çiftin barıştığını iddia etti ancak Kibariye barışma iddialarını doğrulamadı. Sanatçı, "Eşinizle barıştınız mı?" sorusuna "Konuşmak istemiyorum, lütfen" diye cevap verdi.

Sözcü gazetesinde yer alan habere göre; Sahnelerin sevilen ismi Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalçık tarafından Lübnanlı D.O. isimli bir kadınla aldatıldığı 1 Mayıs 2018 tarihinde ortaya çıkmıştı. Yaşanan bu olay sonrası Kibariye, verdiği röportajda “Ben bu evlilikte zor dururum artık” ifadesini kullanarak eşi Ali Küçükbalçık’tan boşanacağının sinyalini vermişti.

Bugün ise Posta Gazetesi, Kibariye’nin eşiyle barıştığı yönünde bir haberi gazetenin 1. sayfasından anonsladı. Fakat yayınlanan fotoğraf karesinin iki sene önce çekilmiş olduğu ortaya çıktı.


Posta Gazetesi’nin bugün yayınlanan sayısında iki sene öncenin fotoğrafını kullandığı sayfa.

Haberin gerçeği ve fotoğrafları ise 2016 tarihine ait. İşte bundan iki sene önce yani 2016 senesinde yayınlanan haber;2016 senesindeki yayınlanan fotoğrafları kullanarak bugün yayınlanan haber ise;