Magazin
01 Haz 2023 11:19 Son Güncelleme: 01 Haz 2023 11:21

İbrahim Tatlıses'e 9'uncu torun geliyor!

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses kendisi gibi şarkıcı olan kızı Dilan Çıtak Tatlıses'ten müjdeli haber aldı. Geçtimiz yıl şarkıcı Levent Dörter ile hayatını birleştiren Dilan Çıtak Tatlıses'in hamile olduğu öğrenildi.

7 çocuk ve 8 torunu olan ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses'e yeniden dede olma yolu gözüktü. Geçtiğimiz yıl dünya evine giren Dilan Çıtak Tatlıses'in hamile olduğu öğrenildi. Torununun çocuğunu gören İbrahim Tatlıses her röportajında tekrar baba olma isteğini yeniliyor.

OnurAkayMedya'dan Mustafa Barış Durak'ın aileye yakın kaynaklardan edindiği bilgiye göre, ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses kendisi gibi şarkıcı olan kızı Dilan Çıtak Tatlıses'ten müjdeli haber aldı. Geçtimiz yıl şarkıcı Levent Dörter ile hayatını birleştiren Dilan Çıtak Tatlıses'in hamile olduğu öğrenildi.

Dilan Çıtak Tatlıses'in müjdeli haberi ilk olarak annesi Işıl Çıtak ve babası İbrahim Tatlıses ile paylaştığı ve çok mutlu olduğu belirtildi. 7 çocuğu ve 8 torunu olan şarkıcının en büyük torunu Mert Tatlıses'in çocuğunu da görerek sanatçılar içinde İlk büyük dede unvanını da almıştı.