Medya
28 Kas 2014 17:32 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 16:57

'Ezelden Urfalılar' Dada Dandinista'ya konuk oluyor!

Herkesin eğlenmek zorunda olduğu uzak krallık, Dada Dandinista’da şenlik ateşleri bir kez daha yakılıyor.

Siz iyisi mi, hafta sonu eğleneceğim diye acı çekmeyin, insanın değil makinenin yaptığı müzikle bir o yana bir bu yana anlamsızca salınacağınıza ve 3856. kez çıkarken kaç para hesap ödeyeceğinizi düşüneceğinize, bir ekran bulun ve Dada Dandinista’nın kapısından geçin. Eğlenmek için bu hafta da Okan Bayülgen’i izleyin!

Dandinistan krallığının bu haftanın konukları, Urfalıyam Ezelden dizisi oyuncuları, Bülent İnal, Öykü Gürman, Settar Tanrıöğen, Cahit Gök, Güven Murat Akpınar ve Uğur Güneş

Ayrıca, Seni Seviyorum Adamım filminden, Barış Kılıç, Orçun Kaptan, genç yazar Tuğba Sarıünal, B.B.G evinden çıktıktan sonra bir turizm firması açıp işadamına dönüşen Kaan İşçil,

Türkiye’yi uyutmayan adam Okan Bayülgen’in diğer konukları ise; Uyan Türkiye programı sunucusu Tahir Sarıkaya ve Karadeniz’den esen rock rüzgarı; Marsis grubu…Ejderhaları öldürmedik, Prensesleri kurtarmadık, başka orduları yenmedik çünkü elimize kılıç bile almadık! Mordor dağı nerededir, yolunu bile bilmeyiz!

Burası Dandinistan, büyük kocaman bir ateş yaktık, etrafında oturuyoruz. Sarhoş gibi şarkılar söylüyor, hep birlikte eğleniyoruz. Çünkü buna mecburuz! Sen de başka bütün mecburiyetlerini köprüden aşağı atıp Cumartesi gecesi Dandinistan'a göç et, ister cenin pozisyonunda izle, ister ayakta, yeter ki iyi vakit geçir!

Saati dert etme, ertesi gün Pazar, istediğin kadar uyursun. Bu Cumartesi gecesi gel, eğlence krallığında yaşa!