Dünya
14 Nis 2020 09:57 Son Güncelleme: 14 Nis 2020 10:53

Corona virüsü ile ilgili bomba iddia: Salgını Bill Gates başlatmış

Corona virüsü vaka sayısı 2 milyona dayanırken ABD'den flaş bir komplo teorisi ortaya atıldı.. ABD'li siyasi danışman ve yazar Roger Stone, "Bill Gates insanlara mikroçip takmak için corona virüsünü yarattı" dedi.

ABD’li yazar ve siyasi danışman Roger Stone, katıldığı radyo programında corona virüsü ile ilgili açıklamalarda bulundu… ABD Başkanı Donald Trump’ın uzun süre danışmanlığını üstlenen ve ABD kulislerinde “efsane” olarak tanınan Stone, corona virüsünü ünlü milyarder Bill Gates’in geliştirdiğini iddia etti.

The Answer isimli radyo programında Joe Piscopo’ya konuşan Stone, “Bill Gates’in bu salgının yaratım ve yayılım sürecindeki rolü çok önemli. Bazı arkadaşlarım bu iddiaların gerçek olmadığını söylerken diğerleri de çok mantıklı buluyor. Gates ve diğer küreselçiler bu aşıları ve mikroçipleri zorunlu hale getirdi” dedi.

Uzun bir süreden beri küresel bir salgına karşı hazırlıklı olunması gerektiğini dile getiren Gates’i eleştiren Stone, “Kimse benim bedenime mikroçip takamayacak” dedi.