Gündem
09 Nis 2013 10:07 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 15:07

CEO DERGİSİ YAZARI DOĞALGAZ KURBANI OLDU!

Uluslararası insan kaynakları şirketinde yönetici olarak çalışan ve CEO dergisine düzenli olarak yazılar yazan Murat Demiroğlu, doğalgaz zehirlenmesinden öldü.

Uluslararası insan kaynakları şirketinde yönetici olarak çalışan ve CEO dergisine düzenli olarak yazılar yazan Murat Demiroğlu, doğalgaz zehirlenmesinden öldü. Olayla ilgili İGDAŞ’tan yapılan açıklamada, “Kombinin baca borusu yerinden çıkmış halde bulunduğu tespit edilmiştir” denildi.

CESETLERİ ARKADAŞLARI BULDU

Fatih Balat Mahallesi Kiremit Caddesi No:34 adresinde bir evde dün meydana gelen olayda 2 kişi hayatını kaybetti.
Demiroğlu’ndan 2 gündür haber alamayan arkadaşları, dün saat 15.00 sıralarında Balat Kelebek Caddesi’ndeki 5 katlı evine gittiler. İçeriden yanıt alamayınca Demiroğlu’nun hayatından endişe eden arkadaşları, kapıyı çilingire açtırdılar. Eve giren arkadaşları, Demiroğlu ile misafiri olduğıu belirtilen bir erkeğin cesetleriyle karşılaştılar. Polis ve sağlık ekiplerine haber verilirken, İGDAŞ ekipleri de yoğun gaz kokusu olan evin doğalgazını kesti.

İGDAŞ'TAN AÇIKLAMA

Öte yandan olayla ilgili İGDAŞ'tan yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada şöyle denildi: Fatih Balat Mahallesi Kiremit Caddesi No:34 adresinde bir evde bugün meydana gelen olayda 2 kişi hayatını kaybetmiştir.Olayın karbonmonoksit zehirlenmesi ile ilgili olup olmadığına dair 187 Doğalgaz Acil Hattı’na gelen ihbar üzerine olay yerine giden İGDAŞ ekiplerinin yaptıkları ilk incelemede binadaki doğalgaz tesisatının projeye uygun olduğu fakat kullanılan hermetik kombinin baca borusunun bilinmeyen bir nedenle yerinden çıkmış halde bulunduğu tespit edilmiştir. Ancak ölümler ile ilgili kesin sonuçlar olay yeri inceleme ekiplerinin detaylı araştırmaları sonucunda ortaya çıkacaktır. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyoruz…