Televizyon
30 Ağu 2018 10:42 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:49

Çekimler başladı... Eda Ece'den Talat Bulut açıklaması

Talat Bulut’la ilgili taciz suçlaması nedeniyle yeni sezon çekimleri birkaç kez ertelenen “Yasak Elma” ekibi sonunda kamera karşısına geçti.

Google Haberlere Abone ol
Talat Bulut’la ilgili taciz suçlaması nedeniyle yeni sezon çekimleri birkaç kez ertelenen “Yasak Elma” ekibi sonunda kamera karşısına geçti. Suçlamayla ilgili hakkında takipsizlik kararı çıkan Bulut, sahnesi olmadığı için çekime katılmadı. Eda Ece, konuyla ilgili “Biz medenice çalışmaya devam edeceğiz. Benim ilk günkü düşüncem aynı” dedi.

Hürriyet'ten Behlül Aydın'ın haberine göre, Talat Bulut’la ilgili taciz suçlaması nedeniyle yeni sezon çekimleri birkaç kez ertelenen “Yasak Elma” ekibi sonunda kamera karşısına geçti.

Yeni sezonun ilk seti önceki gün Cihangir’de kuruldu. Suçlamayla ilgili hakkında takipsizlik kararı çıkan Bulut, sahnesi olmadığı için çekime katılmadı.

Daha önce Bulut’la ilgili sert açıklamalarda bulunan Eda Ece, çekim arasında habercilerin konuyla ilgili sorularını yanıtladı.

Ece, “Biz medenice çalışmaya devam edeceğiz. Benim ilk günkü düşüncem aynı” dedi.

Eda Ece daha önceki röportajında ise “Çok güzel bir sezon geçirdik, son set günümüzden bir gün önce böyle bir olay ortaya çıktı. Gencecik bir kız var ortada. Biz Talat Bey’le çok samimi olmadık, tamamen profesyonelce bir çalışma içindeydik. Olayı yaşayan kızla konuştuk. Talat Bey’i de zaten her gün yayınlardan dinliyoruz. Olay mahkemeye taşındı. Eğer savcı dava açılmasına karar verirse doğal olarak Özge'nin arkasında duracağız. Mahkeme kimin haklı olduğuna karar verecek. Keşke böyle bir olay yaşanmasaydı. Talat Bey de umarım aklanır. Kimse durup dururken böyle bir ithamda bulunmaz. Eline ne geçecek ki... Ben de bir kadınım, benim başıma böyle bir şey gelmese bu tarz bir ithamla kendimi sıkıntıya düşürmek istemem. O kız niye böyle bir şey yapsın? Ünlü ya da oyuncu olma gibi bir derdi yok sonuçta, o kız öyle biri değil” demişti.