Magazin
27 Tem 2021 12:00 Son Güncelleme: 27 Tem 2021 12:07

Bodrum'da korkutan gece! Oteldeki gizli partide silah sesleri yükseldi

Türkbükü'nde bir otelde gizli parti düzenlendi. Davete katılanlar arasında ünlü iş insanı Erdal Acar'ın oğlu Erencan da vardı. Gecenin ilerleyen saatlerinde mekandan silah sesleri yükseldi. Şahit olarak jandarmaya çağrılan Erencan, kendisinin olayla ilgisi olmadığını söyledi.

Sabah'ın haberine göre, tatil ve eğlence denince akla ilk gelen gelen yerlerin başında yer alan Bodrum, önceki gece hareketli anlara sahne oldu. Türkbükü'ndeki bir otelde  korona virüs kurullarının hiçe sayıldığı ve sabahın ilk ışıklarına kadar süren gizli bir parti düzenlendiği ileri sürüldü.  

İçkinin su gibi aktığı geceye davetli olan taraflar arasında sözlü tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine davetlilerden biri belinden çıkarttığı tabancasını ateşledi. Otelden yükselen silah seslerini duyanlar, durumu jandarmaya ihbar etti. Kısa sürede olay yerine gelen jandarma ekipleri, kavgaya karışanları gözaltına aldı. Olaya tanık olanları da ifade vermek için jandarma karakoluna davet etti.

Ünlü iş insanı Erdal Acar'ın oğlu Erencan da ifade vermek için jandarma karakoluna gitti. Erencan olayla kendisinin bir alakası olmadığını, yanındaki arkadaşının havaya ateş ettiğini söyledi. Jandarma olayla ilgili soruşturmasını sürdürüyor.