Teknoloji
31 Ara 2021 19:02 Son Güncelleme: 31 Ara 2021 19:10

BluTV’den yeni yıl hediyesi: "İki gün boyunca ücretsiz"

BluTV, içeriklerine herkesin erişebilmesi için geçici bir kampanya başlattı. Platform, yeni yıla girerken 2 gün boyunca ücretsiz olacak.

Son dönemde ürettiği yapımlarda büyük bir izleyici kitlesi oluşturan BluTV, yeni yıla içeriklerini kısa süreliğine herkese açık hale getirerek giriyor. Platform, Twitter’da ”kapımızı herkese ücretsiz açtık!” notuyla bir paylaşım yaptı. Yapılan paylaşıma göre BluTV, 2 gün boyunca ücretsiz olacak.

BluTV, 1 Ocak 23:59’a kadar ücretsiz olacak

BluTV, yaptığı paylaşımla 2 gün sürecek ücretsiz erişim yapılabileceğini söyledi. 1 Ocak 2021 23:59‘a kadar sürecek ücretsiz erişim için platform Yılbaşında Ücretsiz İzle adında özel bir giriş bölümü oluşturdu. Giriş yapabilmek için bu özel bölümden ad soyad, e-posta ve şifre ile kayıt oluşturmak gerekiyor. Ardından Kuponu kullanarak iki gün geçerli olacak ücretsiz izleme özelliğine erişebiliyorsunuz.

BluTV, dönem dönem içeriklerini herkese açık hale getiriyor. Daha önce Covid-19 salgınının ağır geçtiği dönemde tüm dünya kapanma sürecine gitmişti. O süreçte de platformdaki içerikler 3 gün boyunca ücretsiz yapmıştı. Böylece daha çok kullanıcı çekmek isteyen platform yine içeriklerini herkese açık hale getirdi.