Magazin
26 Tem 2021 18:05 Son Güncelleme: 26 Tem 2021 18:10

Behzat Uygur İzzet Yıldızhan'dan borç istedi! Sosyal medya yıkıldı

Sosyal medya hesabından yaptığı eğlenceli paylaşımlarla isminden sıkça söz ettiren oyuncu Behzat Uygur, İzzet Yıldızhan’ın balkonda şarkı söylediği videosunun üzerine eğlenceli bir kurgu yaptı

Uzun süredir ekranlarda olmayan ve sosyal medyaya ağırlık veren ünlü oyuncu Behzat Uygur, son zamanlarda gündemle ilgili eğlenceli paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiriyor. Uygur son olarak İzzet Yıldızhan'ın bir videosuna yaptığı uyarlama ile takipçilerinin karşısına çıktı.

 VİDEOSU KAHKAHAYA BOĞDU

Yıldızhan'ın balkonda türkü söylediği videoya uyarlama yapan Uygur, sanatçısının duraksadığı yerlerde bin Avro borç istedi. Oyuncunun her fırsatta para istediği video, izleyenleri kahkahaya boğdu. Videoyu 242 bin takipçisinin bulunduğu Instagram'dan paylaşan Uygur, paylaşıma "Kanka bi 1000 Euro" yazdı. Videoyu izlerken eğlenen Seda Sayan, kahkaha emojileriyle karşılık verdi.

İZZET YILDIZHAN'DAN BEĞENİ: 'ÇOK GÜLDÜM'

Yıldızhan ise Uygur'un videosunu kendi hesabından yayımlayarak "Çok güldüm. Türk mizahının önde gelen Uygur ailesinden Behzat Uygur kardeşim yine yapacağını yapmış çok güldüm" notunu yazdı.

Uygur ise Yıldızhan'a "Arkadaş mizah, hoşgörüden güç alır. Sevgiler" cevabını verdi.