Televizyon
14 Mayıs 2023 22:36 Son Güncelleme: 14 Mayıs 2023 22:46

Ahmet Hakan canlı yayında fena yakalandı! Elektronik sigara içtiği anlar kameralara yansıdı!

Seçim sonuçlarının büyük bir heyecanla takip edildiği sıralarda canlı yayın sırasında Hürriyet gazetesi genel yayın yönetmeni Ahmet Hakan'ın elektronik sigara içtiği kameralara yansıdı.

Türkiye bugün cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimleri için sandık başına gitti. Seçim yasaklarının kalkmasının ardından ilk sonuçlar gelmeye başladı ve televizyon kanalları seçim sonuçlarını ekranlarına taşımaya başladı.

Haberiskelesi.com'da yer alan habere göre; CNN Türk ve Kanal D de ortak yayınında seçim sonuçlarını ekranlarına getirerek yorumcuları ile yorumlamaya başladı. Hande Fırat, Ahmet Hakan, Deniz Bayramoğlu, Kamuoyu Araştırmacısı Hakan Bayrakçı, gazeteciler Zafer Şahin, Hasan Basri Yalçın ve Özay Şendir seçim sonuçlarını yorumlayanlar arasındaydı.

Seçim sonuçlarının büyük bir heyecanla takip edildiği sıralarda canlı yayın sırasında Hürriyet gazetesi genel yayın yönetmeni Ahmet Hakan'ın elektronik sigara içtiği kameralara yansıdı...

Ahmet Hakan, canlı yayın sırasında gizlediğini düşündüğü elektronik sigara içmesinin kameralara yansıdığının farkında olmadığı görüldü.

 İşte o anlar: